Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új kancsal kisbabás reklámról?

Figyelt kérdés

Hirtelenjében meg nem mondom mit reklámoz, pedig bőségesen a képünkbe tolja a youtube is, nem csak a televízió.


Szerintem felháborító. Így várnak az emberektől, a gyerekektől elfogadást egymás iránt? Amikor egy tévéreklám simán pontozásra ítél egy pár hónapos kisbabát mondván kicsit eláll a füle, meg kancsal is, ezért csak 4 pontot ad neki.


Csak szerintem degradáló és nem normális, vagy túllihegem?


A kategóriát nem biztos, hogy sikerült eltalálnom, de ez olyan sok helyre beillik...



2017. okt. 24. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Youtube: nem látom, mert AdBlock-ot és AdBlockforYoutube-ot használok

TV: nem nézem

Megkeresni meg nem fogom, mert nincs kedvem.

Jó lenne, ha betennéd a linkjét, vagy legalább, hogy ki és mit reklámoz.



Úgyhogy nem tudok nyilatkozni

2017. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=kmrYV_s9FnA


Itt a link. Árukereső.hu reklámja.

2017. okt. 24. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

#1 vagyok


Kösz a linket.


Véleményem:

ekkora fszságot....

Ha már ilyen pontozásos izét nyomnak, akkor csinálhatnák valami tárggyal, mittomén pl telefonnal (persze valami ismeretlen modellel, márkajelzéseket letakarva)

Egy élőlényt pontozni.... Nem tehet róla, hogy pl kancsal. Viszont egy tárgy igen. Vagyis azt a tárgyat emberek készítik, tehát ha a tárgy kancsal (pl ferde képet csinál a kamerája a telefonnak), akkor az a tárgy nem kap max pontot.

De ne tárgyiasítsuk már az élőlényeket (embert és (!) állatot).

2017. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!