Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttátok tegnap az X-Faktorban...

Láttátok tegnap az X-Faktorban, hogy ByeAlex élő adásban túrta az orrát?

Figyelt kérdés

Én nagyon megdöbbentem rajta. Kibírhatta volna az adás végéig, már nem volt sok hátra. Nem értem a kamera mért pont eközben vette őt. Fújj!

https://www.youtube.com/watch?v=hO8fMZX-Coo


2017. okt. 29. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézek tv-t.
2017. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Pfújj. Mondjuk az egész bagázs pfújj. Két díszcigány, egyikük ex-kerékpártolvaj, egy díszfax puskás pincsi, meg az orrtúró bajnok nyafogógép nyál-alex.
2017. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A Radics Gigi is roma származású?
2017. okt. 29. 11:17
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Azért szerintem ez nem orrtúrás kategória, csak megvakarta/piszkálta. Nem mondom, hogy a legillendőbb dolog, de azért ennyire nem kéne kiakadni rajta.

Nem mintha védeni akarnám őket, borzalmas ez a műsor. Az idei széria meg végképp kritikán aluli.

2017. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát én azért élő adásban nem mernék ilyen piszkálgatást se csinálni. Engem meglepett. Pl a híradóban a hírfelolvasók se szoktak ilyet csinálni. :D Elég furán venné ki magát az is.

A műsorral nincs semmi bajom. De az igaz, hogy az idei széria elég "érdekes". Kellene most már egy-két év szünet, mert tényleg nagyon kezd felhígulni az egész.

2017. okt. 29. 14:26
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, Radics Gigire elég ránézni és egyből megtudod mondani, hogy cigány. Olyan könnyű róla megmondani, mint Gáspár Laciról. Sztem Alexben is van egy vonóval.

Amúgy igen, élő adásban szép mutatvány az orrtúrás, de együtt érzek vele. Rohadtul kellemetlen mikor pl. érzed, hogy a takony bele van száradva az orrodba és hiába fújnád ki, nem működik, viszont muszáj kezdeni vele valamit. Persze azért szebb lett volna, ha zsebkendővel csinálja.

2017. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát igen. Órákon keresztül folyamatosan veszik a kamerák, nem tud elbújni. Ez is igaz. :)

Gigiről nem tudtam, hogy roma. De most hogy írod, sötét haj, sötét szem, harsány beszéd - valóban.

2017. okt. 29. 17:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért ne csak Alexet hibáztassuk... Ott van több kamera, több órányi anyag, és a háttérben dolgozóknak pont ezt a jelenetet kellett bevágnia közeliben... Pff...
2017. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Élő adás. Gondolom a rendező se tudta, hogy mire készül.
2017. okt. 30. 07:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy Radics Gigi cigány.

Egyébként Bye Alexnek ez a húzása baromi gusztusos volt.

Én régen szerettem az X-faktort, ezt ami most meg, meg a tavalyi az már maga az iszonyat. Ezt a szériát csak unalmamba nézem inkább, a válogatókat azért szoktam nézni mert ott jókat lehet nevetni, illetve tavaly kettő ismerősöm is benne volt. Ideiből csak a 3. élő adást láttam, előtte lévőeket meg csak neten néztem vissza azt a pár előadót akik érdekeltek, többi nem érdekel engem. Egyébként én nagyot csalódtam ebbe a tehetségkutatóba, mert amilyen jó volt az első 3 esetleg 4 széria még elment annyival lett rossz az összes többi maradék.

2017. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!