Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc jelenetetek a Mr. Bean részeiből?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lefejeli a királynőt. Az a legnagyobb, valami brutális! :D
2017. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Amikor az egész mise alatt a cukrot próbálja kibányászni a zsebéből majd a végén hirtelen bedobja véletlen oda, amelyik zsebébe az orrát fújta előtte :D
2017. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Előző vagyok, nem emlékeztem jól fentebb, ahogy leírtam, úgyhogy meg kellett nézzem újra :D
2017. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyfelől a királynős ugrott be most. :D A másik kedvencem, amikor boltban vásárol, és mindent kipróbál suttyomban, de ez alig rémlik, régen láttam már... A lényege, hogy semmihez nem szabadna nyúlni, mégis mindent kipróbál, eszméletlen. :D


Pl lopva körülnéz, nem látják-e, amikor a vadi új termékek közül a reszelőhöz nyúl -leemeli titokban a polcról-, a zsebéből meg előbányászik egy citromot, vagy valamit, ami reszelhető, és ott helyben elkezdi reszelni. :DD Fröcsög a citromhéj szanaszét... :D


Nem százas ez a művész, bakker. :DD Imádom. :D


A boltban a többi eszközzel hasonlóan bánik... a vadi új zsepikbe belefújja az orrát titokban, majd miután a reszelt citromba / nem tudom már mibe beleharap, asszem szétbont egy frissen csomagolt szalvéta csomagot, és megtörli a száját...


Megcsillan a szeme a húsklopfolón, leemeli, majd a zsebéből, tudom is én már, egy döglött egeret halászik elő, és leüti vele...


Leemeli a hátvakarót, félmeztelenre vetkőzik és elkezdi vakarni a csupasz hátát, és hasonlók...


Nem egy az egyben ezeket teszi -az évek során elfelejtettem a részleteket-, de ilyen jellegű a jelenet, imádom. :D

2017. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így hirtelen az jut eszembe amikor a parkban ebédel és ott késziti elő a szendvicset. Előveszi az élő diszhalat, leüti, stb...


Egyébként nem hülye a pali, diplomás villamos üzemmérnők, azt a hülyék nem szokták elvégezni, sőt bejutni se szoktak oda. Pénzben is otthon van volt Mclaren F1-es szupersportautója, és lehetne sorolni.

https://www.youtube.com/watch?v=83kVx4ECdik


Meg kell nézni amikor civilben nyilatkozik a top gearben is volt https://www.youtube.com/watch?v=JOg_smPzq5A ott teljesen más, mozás arcmimika, hang tonusa.... A mr. bean figura egy évek alatt gondosan összerakott utánozhatatlan szerep.


A

2017. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző, nem esett le neked, hogy dicséretnek szántam ezt?:

"Nem százas ez a művész, bakker. :DD Imádom. :D"

2017. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyilvános mosodában kénytelen egy pohárka mosóport? öblítöt? meginni.
2017. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!