Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Comedy Centrálon szokott...

A Comedy Centrálon szokott menni egy Tömény történelem nevű trehány műsor? Ezek azt gondolják, hogy X mennyiségű pia után az ember csak vihogni tud, mint valami bolond? Nem beszélve arról, hogy a műsorban keményen gyalázzák a történelmünket.

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 09:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Az első mondat az nem kérdés, csak véletlen kérdőjelet raktam.
2017. nov. 2. 09:35
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Nem gyalázza a történelmet. A magyar történelem eleve mondák és legendák sokaságából áll össze, nem létező vagy másként megtörtént dolgokat az idő romantikusan megszépít és az emberek tényként kezdik el kezelni. A mi történelmünk is pont annyi hülyeséget és hazugságot tartalmaz mint ez a műsor.


Pár példa:

- Dugovics Titusz nem létezett

- Lehel kürtje nem történt meg

- Petőfi nem szavalta el a Nemzeti dalt a múzeum lépcsőjén

- II. Lajos nem fulladt bele a Csele patakba, egyrészt egy másik helyen ölték meg, másrészt csak a fegyvereit találták meg a mocsárban

-stb...


Vissza a kérdésre: ha zavar ne nézd. Semmi nem fog változni hogy a neten dühöngsz miatta.

2017. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Láttam belőle két-három részt, viszont a reklámjába akarva-akaratlanul belebotlok.
2017. nov. 2. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gyalázza a történelmet, nem kell játszani az érzékenyt a nagymagyart - ez most nem csak rád vonatkozik, csak több helyen úgy kifakadtak, h röhej.


azzal viszont egyetértek, h nagyon igénytelen ócska műsor.nem tudom, mi vicces abban, hogy vki "részegen" mesél.

2017. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!