Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem olyan az...

Bihar Valatonon kérdése:

Csak szerintem olyan az X-Faktoros Gulyás Roland előadó stílusa, mint David Hasselhoff-é?! :D

2017. nov. 11. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagyok olyan igénytelen, hogy Hasselhof-ot hallgassak, vagy X-et nézzek.
2017. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudjuk tudjuk ....mindig hangoztatni kell a nagy igényességet, mert a gyakorikérdésen vana legtöbb Shakespearret olvasó igazi multi kulti professzor :)
2017. nov. 11. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasselhoffot csak a filmjeiből meg a sorozataiból ismerem. A Guylás csávó viszont borzalmas.
2017. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valagba rúghatnák már azt a Gulyást. Van hangja, de baromi unalmas már. Áll mint egy darab fa és mindent ugyan olyan stílusban énekel. Aztán a produkciók után az a bájvigyor... de két értelmes mondatot már nem tud összerakni.

Csak a Gáspár nyomja valamiért folyamatosan. Szerintem egyáltalán nincs benne az x-faktor.

2017. nov. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt látom mégis úgy tolják, mintha ő lenne az agyaisten, de az a karakter ami neki van minden 3 karaoke buliban megvan valakiben....szépfiú meg jó hang és ennyi..olyan mint ha Vastag Csaba utódot keresnének...
2017. nov. 19. 20:15
 6/6 A kérdező kommentje:
*atyaisten
2017. nov. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!