Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Serena Rigacci szerintetek is...

Serena Rigacci szerintetek is elveszi a magyaroktól a lehetőséget?

Figyelt kérdés
Hiszen ő már megnyert egy csomót! Ha ő is amatőr lenne, akkor talán azt még mondanám, hogy OK, de könyörgöm, miért nem elégzik azzal a halom összeggel?
2017. nov. 19. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az idei X-faktor legtehetségesebb tagjának tartom, de sajnos tényleg nem fer így az egész.
2017. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Ő a legjobb, szerintem még a mentoroknál is tehetségesebb.

Tény, hogy nem amatőr, de akkor is, miért nem indulhatott volna? Nem profi, egy ilyen műsor mindig jól jön.

Remélem ezt is megnyeri, aztán hazamegy karriert csinálni, mert van tehetsége hozzá.

2017. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az előzővel. Még a mentoroknál is tehetségesebb. Főleg, ha a ByeAlex-et nézzük, aki kb semmit nem tett le az asztalra :D :D Szerintem ő fogja megnyerni. Legalábbis én mindig rá szavazok :) :D "Hiszen ő már megnyert egy csomót" Mit nyert? Csak mert én még nem hallottam róla semmit.
2017. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
79%
Melyik magyaroktól a Roland féle dévid hásszelhoff imitátoroktól? Az a helyzet Serenának nem is értem minek ez a műsor nagyobb tehetség van benne mint a műsor által futatott búcsúba való nullákban...
2017. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező: Joga van hozzá meg nyerni az idei év X Faktorát ugyanúgy mint bárki másnak.

Semmivel sem jobb vagy rosszabb egyikünktől sem!

És számomra is szimpatikus tehetséges fiatal lány remélem hogy Ő lesz az új nyertes.

Miért ne érdemelné meg ?

Csak mert Külföldi ?

Ez egyáltalán nem számít semmit.

Király Viktor és Pápai Joci is volt külföldön énekesként.

Akkor Serena Rigacci miért nem lehetne itt ?

A Szerkesztőség szerint bárki jöhet bátran akkor nincs ok aggodalomra semmi.

Szurkolók neki!

2017. nov. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ki ez?
2017. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!