Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen a Korhatáros szerelem...

Milyen a Korhatáros szerelem c. sorozat? Megéri nézni?

Figyelt kérdés
Sosem szoktam tv-t nézni, de mindenhol láttam ennek a sorozatnak a plakátját, s felkeltette az érdeklődésemet, viszont nincs lehetőségem rá, hogy tévében megnézzem, úgyhogy várom, hogy online elérhető legyen. Érdemes nézni, vagy hasonló, mint a mostani tévéműsorok többsége?
2017. dec. 2. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Dehogy éri meg. Már a címe alapján lehet tudni, hogy mocsok.
2017. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Tegnap néztem meg az első részét. Válótársak miatt néztem meg igazából. Mármint azt a sorozatot szeretem, és gondoltam hátha hasonló. Ha nagyon unatkozol, végül is egyszer nézhetős. De igazából az előzetesből már minden kiderül. :D De ne az alapján ítéld meg hogy magyar..

Sajnos sokan így vannak vele hogy már meglátják hogy magyar film és még csak esélyt sem adnak neki. Pedig a Kincsem speciel egy nagyon jó film lett. De elkalandoztam kicsit. Visszatérve ha szereted a szokványos sztori filmeket/sorozatokat, akkor adj neki egy esélyt.

2017. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szeretem:D alapból sose nézek semmilyen magyart, magyar zenéket sem hallgatok, de ezt imádom:D most várom a 11.részt
2018. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem összességében tetszik - abszolút tudok azonosulni a főszereplő nővel...

(néhol vontatott, túlreagált, kevéssé életszerű - de ezektől függetlenül bejön)

Helyes srác a Kovács Tamás. :)

Érdekes a sorozatban, h. a két főszereplőn kívül további két szereplő is Kovács névvel született: Dobó Kata, Ónodi Eszter :)

2018. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!