Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Új tévéhez már nem kell set...

Új tévéhez már nem kell set top box?

Figyelt kérdés
Vettem egy új tvt. Ehhez is kell set top box? Telekomos vagyok és úgy van nekem a régi a tv össze kötve hogy a routerből egy UTP kábellel össze van kötve a set top box és onnan pedig HDMI kábellel a tvhez. Mindenképp kell az új tvhez set top box?

2017. dec. 6. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a régi tv-t cseréled le akkor nem. Ha egy külön 2. tv-ként akarod használni az újat akkor igen, mindkét tv-hez külön kell egy box.
2017. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kell.

Mégpedig az előfizetés miatt.

Az új tv-khez nem kell set top box, ha ingyenesen fogható tv csatornákat szeretnél csak fogni. Akkor elég csak egy antenna csatlakozás. (Pl. Minidg tv)

De ha a nem ingyenes, előfizetős csatornák is kellenek, akkor kell.

2017. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ooo, most kapcsolok, hogy neked nem olyan, mint nekem. Nálam a "doboz" ami a tvre van kötve csak kártyával működik és úgy adja az adást

Lehet a te esetedben már nem kell. Próba.

2017. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az új tv-d tudja ezt, akkor kiválthatod a set-top boxot egy ún. CAM egységgel, esetleg érdeklődj a szolgáltatódnál.

Technikai részletekről itt olvashatsz:

[link]

2017. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!