Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ázsia Expressz - ez a Zsolt...

Ázsia Expressz - ez a Zsolt ritka nagy bunkó, Csilla miért viseli ezt el?

Figyelt kérdés

Csillának is van egy stílusa, de nála a nyávogás, affektálás idegesítő. Ez nem mindenkit zavar, gondolom, már ilyen volt, amikor összejöttek, szóval ez adott.

Egyébként egy kedves, jólelkű, jóindulatú nő.

De ez a tahó, ez valami hányadék módon beszél a "szerelmével", akitől mindenáron gyereket akar.


Csilla miért tűri ezt?

Megalázó egy nő számára, már hetekkel ezelőtt is az volt a műsorban, de azóta durvult a helyzet.

Nem képes uralkodni az indulatain, így kamerák előtt, akkor milyen lehet kamerák nélkül?

HA egy fél ország látja, hogy így lealázza a nőt, akkor hogy alázhatja, ha csak kettesben vannak, vagy család, barátok előtt?


Egyáltalán nem helyes, nem egy jó pasi.

Csilla nőben lényegesen jobb.

És egyre ismertebb, híresebb, sikeresebb.

Remélem, kidobja ezt a vadállatot, mert megérdemelné.



2017. dec. 13. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fickó domináns , nem szívesen szerepel kényelmetlen a környezete és rég bánja az egészet . Ezt veri el a csajon . Van neki jobb több oldala amit a nő ismer , azt nem tudni dráma érdek van e a kapcsolatukban . De ők faragnak rá a dolgaikon nem mi .
2017. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem nekünk lesz ebből gondunk, de rossz nézni, ahogy megalázza.
2017. dec. 13. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hete ott vannak, ezt hozza ki belölük. Nem esznek, nem pihennek, más környezet, feszültség. Szerintem ezért ilyen, otthon más.
2017. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, de igazából ez csak kifogás lehet.

NEm esznek, nem alszanak?

Mindenhol kapnak enni, meg kevés pénzt is kapnak.

Edina pl fagyizott az egyik részben.

Ha éheznének, lehet inkább egy kiló kenyeret vennének, és nem fagyit...

Az alvás pedig még kevésbé fogadható el, 8kor szokott indulni a verseny, és egészen korán véget ér, még néha ők is csodálkoznak. Nem forgatnak soha sötétben szálláskeresést, miindig fényes nappal találnak szállást.

Az est már egy-egy családnál éri őket, simán ki tudják aludni magukat. Játékok után meg szállodákban vannak.

Ettől persze biztos, hogy nem egyszerű, de szerintem aki kamerák és "idegenek" előtt ilyen, az otthon pont hogy nem normálisabb, hanem még agresszívabb.

2017. dec. 16. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csilla azért viseli el mert ő is egy ritka nagy bunkó, szegény. Zsák meg a foltja. Legalábbis ez a tévéműsor ezt sugallta. Nem ismerem őket.
2017. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én sem ismerem őket, de nekem az adásokból egyáltalán nem ez jött le, hogy Csilla egy bunkó tahó lenne.

NEm sértegetett senkit, nem bántott meg senkit, nem káromkodott, nem alázta meg a társát.

2017. dec. 16. 16:41
 7/8 A kérdező kommentje:
"húzod a pofádat"... hát ott vágtam volna szájba, mit képzel magáról ez a retek?
2017. dec. 16. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, neked mi közöd hozzájuk? Frusztráltnak tűnsz, remélem azóta megnyugodtál.
2020. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!