Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a különbség a Showder Klub...

Mi a különbség a Showder Klub és a Rádiókabaré között?

Figyelt kérdés

Mindig nézem, vagy hallgatom mindkettőt, de sokszor ugyanazokat a vicceket sütik el. Vajon mi különbség van a kettő között?

Egy tippem van: az egyiket TV-ban, a másikat rádióban sugározzák.


2010. jún. 3. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyes a tipped, nyertél egy léggitárt. Az információs pultnál átveheted.
2010. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rádiokabarékon néha még röhögni is lehet...
2010. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a Showder Klub sokkal jobb. A Rádiókabarét már be kéne fejezni, mert 2015 óta hallgathatatlan. SK legalább aktuális és vicces.
2017. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kifejtem a véleményemet:


Szerintem a Showder Klub sokkal jobb már. A Rádiókabaré nagyon rossz lett, mióta Sinkó kilépett. A 2014-es adások még jók/"elmegy" kategóriájúak voltak szerintem, de 2015-től kezdve már önismétlő és unalmas lett a műsor. Az új szerkesztő semmit nem ért a jó műsorszerkesztéshez. K..urvára elegem van már abból, hogy az a vén marha Fábry és az az idióta Bach Szilvia van minden adásban. Fábry egy unalmas, bunkó, beképzelt senkiházi, Bach "Jolika" Szilvia pedig egy idegesítő p1csa. Elnézést a trágárkodásért, de ez sajnos így van. A stand-uposok közül általában a rosszabb fajta szerepel, nagy neveket gyakorlatilag már nem is szerepeltetik, csak elvétve. A jelenetektől be lehet aludni, és most már odáig süllyedtek, hogy régi rádiókabarékból, illetve jobb humoristáktól/műsorokból lopnak. Szánalmas.


Showder Klubban jópofa humoristák vannak, aktuális, poénos sztorikkal. (Mondjuk ez a sok újonc negatívumnak számít nálam.) A nagy nevek továbbra is hozzák a megszokott színvonalukat. Néha itt is előfordul egy kis fáradtság, de szerintem utána mindig visszatérnek a színvonalas produkciókra. (Csak ezt a sok újoncot penderítenék már ki a műsorból!)


Értékeléseim:

Régi Rádiókabaré: 10/10

Új Rádiókabaré: 1/10


Showder Klub: 10/10

2017. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mára már nincs különbség egyik között sem. Sajnos mára mindkét műsor kiégett. A Rádiókabaré Sinkó Péter kilépése után - úgy 2015 táján - laposodott el, Showder Klubot meg már rég nem is követem, mert ez a sok újonc számomra értékelhetetlen, és valahogy a nagyok is lejjebb adták a színvonalat.


De amúgy inkább Showder Klub, mint Rádiókabaré. RK-ból csak a 2015 előttieket érdemes hallgatni.

2018. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!