Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol tudom majd nézni az Oscar...

Hol tudom majd nézni az Oscar gálát idén- március 5-én melyik csatorna fogja vetíteni?

Figyelt kérdés
Dunatv?

2018. jan. 20. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt az HBO adta.
2018. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bármelyik műsorújságban, ami kb. február 20-a környékén jelenik meg és tartalmazza a március 4-i éjszakai műsort, lévén hogy hajnalban lesz 5-én.


Illetve bármelyik internetes műsorközlő oldalon, mely tartalmazza a március 4-5-i műsort, attól függően milyen bontásban.


Esetleg írja az MTVA közönségszolgálatának e-mailt, hogy fogják-e közvetíteni. Szerintem az HBO már évek óta nem adja.

2018. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
évek óta nem vetíti magyar csatorna.
2018. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3:


Tavaly adta a Duna TV.

2018. jan. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen tavaly a Duna adta, de idén is biztos fogja valamelyik magyar csatorna mivel lesz magyar film....mégis Oscarra jelölték a Testről és Lélekről!
2018. jan. 26. 12:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Senki nem fogja nezni??
2018. jan. 28. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Idén is a Duna adja majd :) Helyi idő szerint hajnal 2től kezdődik az esemény de már 00.25től ezzel fognak foglalkozni a csatornán :) Én még soha nem néztem de idén úgy döntöttem megnézem :)
2018. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Helyes döntés :) jó szórakozást hozzá!!
2018. febr. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!