Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lehet ennek a rajzfilm...

Mi lehet ennek a rajzfilm sorozatnak a neve?

Figyelt kérdés
Kiskoromban ment a tv-ben úgy kb 10-12 évvel ezelőtt 1 rajzfilm aminek nem tudom a címét és úgy igazán nem is emlékszem már rá, de azt tudom hogy régen tetszett és kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az, de akárhogy kerestem nem találtam. Görög rajzfilm féle, ami úgymond talán istenek közt játszódik és a főszereplőnek van 1 öve, amit úgy aktivál hogy kimondja a nevét és erőt kér tőle. A rajzfilmben vannak Kentaurok is + annyira emlékszem, hogy kígyófejű Gorgó is volt ellenfél aki kővé tudta változtatni azt aki rá nézett és a fő szereplő 1 tükröződő pajzzsal győzte le. Csak ennyit tudok róla és bárhogy írtam, néztem a neveket semmit nem találtam róla. Előre is köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 25. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Herkules?
2018. febr. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de azért köszönöm. Talán a főszereplő mellett volt 2 mellék szereplő is a történetben és mintha az egyik lány lett volna és mikor a fő szereplő aktiválta az övet valami olyasmit mondott, hogy "orion öve adj nekem erőt". A fő szereplő fekete hajú volt majdnem kicsit úgy nézett ki mint az Aladdin de alacsonyabb volt és fiatalabb. A Tv2-n vagy az Rtl-n ment hétvégénként délelőtt valamikor és visszakerestem google-n az akkori műsorokat és ott se találtam.
2018. febr. 27. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:
eléggé a Percy Jacksonra hajaz mongyuk nem tudom hogy abból volt e sorozat de Medúza meg a kentaurak stimmelnek meg ott ugye Percyvel van Analise ja és Percy fekete hajú is az öv nem nagyon illik a képbe bocsi
2019. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!