Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Telekom Moziklub szolgáltatás...

Telekom Moziklub szolgáltatás esetén, hogy is működik ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Csomagban kértem és minden film 0 Ft, egyet kikölcsönöztem, és most bármelyik filmre megyek rá, mindegyik pénzbe kerül, nem az lenne a lényege hogy korlátlan film és sorozat? Valaki tud ebben segíteni,vagy mindenkinél így működik? Én arra számítottam hogy bármennyit nézhetek egy nap ha kedvem tartja.



2018. febr. 27. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Van az IPTV menüjében egy olyan hogy Moziklub! A Moziklub menübe menj bele és az ott lévő filmek az ingyenes. Csak a Moziklub menüben lévő filmek ingyenesek! Táhát nyomd meg a video gombot az IPTV távkapcsolóján, ezután megjelenik a videó téka menüje, a videó téka menüjében válaszd ki a Moziklub-ot, majd a Moziklub-ba OK billentyűvel lépjél be!
2018. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A Moziklub havi díja 1500 Ft/hó! A Moziklubon belül pedig, a havi 1500 Ft/hó-n felül minden film ingyenes. Vagyis a Moziklubért fizetsz havi 1500 Ft és ezért a Moziklubon belül minden filmet annyiszor nézel meg ahányszor akarsz, mert nincs + díja! A Moziklubon kívüli filmek azok díj kötelsek.
2018. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm a válaszod. Sajnálom hogy így van, reménykedtem hogy minden ingyenes lesz, nem csak ami a Moziklub részben van.
2018. febr. 28. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!