Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az éppen futó Gintamát fordítj...

Az éppen futó Gintamát fordítja vlmelyik csapat?

Figyelt kérdés
El akarnám kezdeni a gintamát de, ha nem fordítják rendesen sztem felesleges

2018. márc. 1. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg elég hányatott a Gintama helyzete, elméletileg két csapat is viszi, gyakorlatilag a 300. részig van magyar felirat (meg azon felül pár indavideós egyén próbálkozott vele, de amibe belenéztem, annak a fordítása borzalmas, szóval én angolul nézem jelenleg). Remélhetőleg egyszer valamelyik csapat befejezi. Viszont 300 részt azért nem 2-3 nap alatt néz meg az ember, így lehet, hogyha elkezded, mire odajutsz, már lesz további fordítása is:)

A két csapat amúgy a SaiyanRivals és az UraharaShop, egyiknél sincs igazából teljes fordítás, X. résztől Y. részig egyik, Y. résztől Z. részig másik fordítja.

2018. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :D

Egyébként nem tudom, hogy egy ilyen sikeres animét miért nem fordítanak bár mondjuk szabadidejükben csinálják tök ingyen szóval egy szót se szólhatok :D

2018. márc. 1. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Japánban népszerű, és sikeres. Máshol nem.

Én imádom.

2018. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!