Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én éreztem túltoltnak a...

Kokakólalájt kérdése:

Csak én éreztem túltoltnak a mai drámázást a Fal végén?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy feszült szituáció lehet elzárva lenni egy szobába, úgy hogy nem tudod hogy jók-e a válaszaid, és mekkora nyereménynél tartotok de azért nem volt olyan rossz a ma versenyző csávó. Ügyesen levezette a kérdéseket, jól gondolkodott. Min borult ki ennyire? Ráadásul nem olyannak néztek ki mint akiknek olyan nagyon komoly anyagi gondjai lennének. Nekem kicsit furcsa volt, hogy egy 30 év körüli felnőtt férfi zokogni kezd egy játék miatt.

2018. márc. 23. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Engem pl zavart,meg anyám is megjegyezte,hogy már unja ezt. A nőről inkább nem nyilatkoznék,a manus meg túlnyomta a dolgok

De ez nem csak ma volt így,eleve nem értem minek ez a sok lelkizés a végére..értelmetlen

2018. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is így éreztük, el is nevettük magunkat, annyira kínosnak találtuk. Járhattak volna ennél sokkal rosszabbul is.
2018. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!