Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » SuperOne SD es HD filmcsatorna...

SuperOne SD es HD filmcsatornakra megeri elofizetni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, hogy milyen filmeket szoktak vetiteni a fent emlitett csatornakon ( azon kivul, hogy felnott filmek)? Megeri? Talalhato valahol tvmusor?
2018. márc. 29. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A Diginél havi 10 forint, ha minden igaz.

Műsort én sehol nem találtam, másoktól is úgy tudom, hogy nincs sehol. Valami rendszert fel lehet fedezni, mert mutatják sűrűn, hogy mi következik, mi lesz még aznap és mi a közeljövőben. De tervezni azért nem nagyon lehet. Viszont ismételgetik a filmeket, nem olyan hatalmas nagy a mennyiség. Teljesen kommersz, nem túl érdekes filmek vannak, néhány nagyobb forgalmazótól. Choky Ice gyakori vendég. Néha oda lehet kapcsolni, de az internettel persze nem tudja felvenni a versenyt. A képminőség sem túl acélos.

2018. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és a képarány is kicsit torz, 16:10-es kép van széthúzva 16:9-re, szóval minden nő egy kicsit pufi. :)
2018. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!