Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti éreztetek már úgy, miután...

Ti éreztetek már úgy, miután befejeztétek a kedvenc sorozatotokat, hogy igazából nincs kedvetek csinálni semmit? Csak vagytok?

Figyelt kérdés

Én csak ülök egy helybe és csak bámulok. Most fejeztem be a Pretty little liarst, ami a kedvenc sorozatommá vált! Hihetetlenül nehéz lesz elválni ezektől a lányoktól, velük együtt éltem át mindent. Őrülten fognak hiányozni, és a sorozat!

Köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 7. 15:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szoktam szomorkodni ha véget ér egy sorozatom. A jóbaràtoknàl, a kedvencemnél nagyon nehéz volt az elvàlàs. Màr kívűlről fújom a szöveget annyiszor újranéztem...

Ha a supernatural ér véget tuti depis leszek egy darabig:( Vagy a trónok harca...

Egyébként annyira nagyon nem vészes nàlam ez a dolog 1-2 kivételtől eltekintve. Persze szomorú vagyok ha vége egy sorozatomnak, de hanar elengedem, kezdem a következőt:) Idén pl 2 hónap alatt daràltam le az egész hazug csajok tàrsasàgàt, tavaly kb ugyanígy a vàmpírnaplókat, grimmet... Az agymenőkből 9 évadot mert koràbban nem làttam, modern csalàdból 7 évadot, az egész így jàrtam anyàtokkalt, a simpson csalàdból 28 évadot, south parkból 20 évadot:) Haladok szép lassan.

2018. ápr. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azta!:) Már annyira énsem vagyok depis miatta, persze azért hiányzik de ez természetes!:) Nekem azt hiszem 4 hónap volt a Hazug csajok társasága, úgy hogy már énis szintén újranézve néztem mert egyszerűen annyira jó😊 Köszönöm a kommented!👍
2018. ápr. 15. 09:23
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, minden kedvenc sorozatom végénél így érzek. Nehéz elengedni azt a sorozatot, aminek évről-évre vártad az új részeit. A Pretty Little Liars, illetve a Teen Wolf után is ilyen érzésem volt. A Vámpírnaplók a főkedvencem, de azt hiszem, azt könnyebb volt elengedni, pláne, hogy a vége nem lett valami jó. Viszont amint megnézem a The Originals fináléját, azt hiszem újra céltalanná fog válni az életem.


Miután végetér a sorozat, mindig kedvem van valami hasonló sorozatba belekezdeni, csak aztán rájövök, hogy OLYAT úgy se fogok találni. Olyat úgy se, ami annyira a szívemmé fog nőni mint pl. a PLL vagy Teen Wolf.


Szerintem akik évekig követnek egy sorozatot, azoknál ez az érzés természetes. :)

2018. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!