Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Meg merjem ezt tenni?

Meg merjem ezt tenni?

Figyelt kérdés
Sztetek baj lenne ha a kovetkezo tehetsegkutatoban bemennek es elkezdenek tancolni aztan szakadnek a rohogestol a szinpadon es mondanam h addoljanak be snapen meg kovessenek instagramon es aztan elszaladnank? Persze mindezt a legjobb baratnommel csinalnank meg....ja es mennyi eselye lenne annak hogy ezek utan celebek legyunk?

2018. ápr. 10. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi, mert ilyen öncélú ostobaság nem kerülne adásba.
2018. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miertne kerulne? csomo olyan ember van aki hulyeseget csinalni megis musorba adjak
2018. ápr. 10. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen műsor megrendezett. Vagy olyanok kerülnek adásba akik eleve meg voltak hívva hogy hülyét csináljanak magukból, vagy azok akik nincsenek tisztában a képességeikkel, de hülyét csináltak magukból.


Az amiről te beszélsz nem más, mint önmagad reklámozása és szándékos alpári viselkedés egy ~13 éves gondolkodásával, akinek a vergődés, szakadás, celebnek lenni és a Snapchat jelenti az értelmi szintet. Az ilyennek semmi helye a tévében, mert nem a tehetségedről szól.

2018. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Utsó:

Nem minden 13 éves ilyen. Sőt.


Egybk valszeg nem lennétek celebek. Max felkerülnétek egy videóba a youtube-ra, még egy adag ember mellé.

2018. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Max leégetnétek magatokat a világ előtt :D
2018. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de miert sztem rohadt vicces lenne...de amugy igen 13 eves vagyok es ha olyat lattok az xfaktorba amit elmeseltem az en vagyok
2018. ápr. 11. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy ilyen adásba mehetne:

- nem mutatsz be produkciót

- nem veszed komolyan, csak röhögcsélsz, tehát nincs felmutatható értelmes anyag

- önmagadat reklámozod más szolgáltatás által (nyílt reklám amit nem fognak bemutatni a tévében, lásd annak példáját hogy egy márkás ruha logóját is kitakarják, vagy kisípolják ha kimondod).


Érhető hogy celeb akarsz lenni, de ha te ezt mind összehozod, szerintem garantált hogy nem kerül adásba olyan anyag, amiből szinte mindent el lehet dobni vagy cenzúrázni.

2018. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megteheted. Csak nem leszel benne a tvben, és leégeted magad azok előtt, akik ott vannak jelen. Könyörgöm, miért akar valaki 13 évesen celeb lenni? Menjél inkább ki játszani, és ne ilyenekkel foglalkozzál.
2018. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szoktam kint jatszani de valamiert ugy erzem el kell mennem oda es tamcolnom nekik
2018. ápr. 12. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!