Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hova lettek a régi Nickelodeon...

Toaletta222 kérdése:

Hova lettek a régi Nickelodeonos műsorok? 2018. 05

Figyelt kérdés
Régebben mindig a V mint Viktoriát az Icarlyt és a Bigtimerush-ot néztem.. Ezeket már nem adják? És nem is fogják?
2018. máj. 17. 23:48
 1/9 anonim válasza:
100%

(Igen tudom, későn válaszolok)

Ezeket már elég rég nem adják. Én ami azt illeti 2015-ben láttam utoljára akármelyiket is ezek közül. Azért néha jó lenne ha egy “maraton-féleséget” csinálnának. Legalább a kedveltebb műsorokból. Ilyen például a Drake és Josh vagy akár az iCarly és még sorolhatnám. Viszont ebbe bele kell törődni. És a kérdésedre válaszolva: Valószínűleg nem fogod a Nickelodeon-on látni ezeket. De megtalálod őket a neten is akár.

2018. jún. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a csatorna régi műsorai alatt nem ezeket érteném...de hát te tudod. Amúgy igen, nem adják már ezeket. Valószínűleg nem is fogják már. Hiszen tudod, milyen a Nick, leveszik a régi műsoraikat, aztán soha többet nem teszik vissza őket.
2018. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vinkó Márton ***** válasza:

Hát ja! Én csak most járok erre, de igen, levették már őket. Utoljára 2016 első felében láttam bármelyiküket a Nickelodeonon. Emlékszem, 2016 második felében mivel akkor egész nyáron nem néztem ilyen csatornákat, úgy kezdtem el ősszel újra nézni a Nicket, hogy "milyen jó lesz újra látni többek között az általad említett sorozatokat", erre sehol nem találtam őket. Aztán utánanéztem port.hu-n és rájöttem, hogy nyáron egész egyszerűen elkezdték ritkábban játszani őket (pl.: hajnalban). Kb egy-másfél évre rá pedig teljesen megszüntek.


Szóval igen, kidobták őket a csatornáról a jó büdös francba, és aztán nagy ívben sz.rnak rá, hogy visszarakják őket.

2020. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vinkó Márton ***** válasza:

Várjunk csak! Krhmm!



FIGYELEM, FIGYELEM!



Épp most láttam, hogy hétvégente 20:00-tól adják a Nickelodeonon az ICarlyt!!!



(olyankor sorban 3 részt!)

2020. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vinkó Márton ***** válasza:
Ja, várjunk egy kicsit. Hiszen csak az első évadot adják! ADJÁK MÁR A TÖBBIT IS!
2020. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen latom szerintem bele is fogok nezni :D De azert jo lenne hogyha a “Regebbi” nagy nevek is visszaternenek (V mint Viktoria,Bigtimerush).. Mondjuk lehet hogy hulyeseg de ugy emlekszem hogy regen is cserelgettek az adasokat, ugyhogy lehet hogy majd vissza ternek
2020. ápr. 16. 00:18
 7/9 Vinkó Márton ***** válasza:
Amúgy mostanában a Hunter street-et nem adják? (ami egy aránylag friss sorozat, pár éve jött) Fogadok, hogy megintcsak a Nickelodeon nagy "figyelmessége" miatt...
2020. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vinkó Márton ***** válasza:
Hoppá! Mégis adják
2020. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vinkó Márton ***** válasza:
Most a Bella és a Bulldogok-at nem adják valamiért. (még a Nickelodeon mellékcsatornáin (pl.: TeenNick, NickToons...) sem) És annak mégcsak sorozatbaráton sincsen fent egy része sem és sehol nem elérhető magyarul.
2021. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!