Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van itt olyan, akinek bejön...

Van itt olyan, akinek bejön Rick Sanchez (Rick and Morty)?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból

2018. jún. 26. 02:26
 1/9 anonim válasza:
100%
Mármint "ugy" bejon? Hát nem. De vicces.
2018. jún. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na hát igen, milyen szempontból? Valóban, "olyan szempontból" nekem sem jön be, de amúgy zseniális karakter.
2018. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak mert tumblr-ön, ao3-on nem kevés nsfw tartalmat találtam... teljesen véletlenül
2018. júl. 25. 23:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, én most rákerestem, fogalmazzunk úgy, hogy nem ez volt eddigi életem legjobb döntése.
2018. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
65%
Bár ne kerestem volna rá. Amúgy maga a karakter tetszik. Vicces és kicsit bunkó.... Alapjáraton nekem tetszik, csak azt nem értem miért olyan gyökér, hogy nem mutatja a kötősdést a családja felé. :/
2018. okt. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mert sérült.

2018. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nagyon, szívesen eltöltenék vele jó néhány estét. Komolyan.

17L

2018. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Egy hímnemű egyén nagyjából 18 éves koráig vonzó, utána szép lassan kivész belőle minden gyermeki báj, és ezzel összefüggésben hanyatlani kezd. Mire papakorba lép, gyakorlatilag annyira elromlik, amennyire csak lehetséges.
2018. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha a külsőre gondolsz, nem, nem igazán :D De mit is várunk egy közel (hú, nem akarom hülyeséget mondani a koráról, de nagyon ki ment a fejemből, mert rég láttam azt a részt, amiben említi) 60-70 éves, plusz ha belegondolunk, a "felszínt" tekintve, nem is a legjobb ember, vagy családtag akit kívánhatnánk. Ellenben, a gondolkodás módja, meglátásai, véleményei, igazán érdekesek - ha lehet így érteni, akkor ja, szívesen beszélgetnék vele :D

2019. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!