Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtod olyan sorozatot (tévémű...

Tudtod olyan sorozatot (tévéműsort) kint az Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek (Untold stories of the ER) vagy Rejtélyes diagnózis (Mystery Diagnosis) vagy Csendes szörnyetegek ( Mosters inside me)?

Figyelt kérdés
Érdekelnek az ilyen műsorok és eddig csak a Rejtélyes diagnózis,Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek illetve a Csendes szörnyetegek-ek néztem (illetve ilyen filmek is érdekenek pl. Különleges 10 évesek) Valaki tud ehez hasonló műsort, filmek, sorozatot? Valaki nézni még ezeket rajtam kívül itt? Én imádom az ilyeneket de a való életben meg kiráz tőle a hideg hogy olyan sebeket meg mindent lássak de így tv-n, telefonon jó nézni!

#sorozat #film #műsor #Csendes szörnyetegek #Rejtélyes diagnózis #Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek #Különleges 10 évesek
2018. júl. 5. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnek az ilyen sorozatok csak a youtube bekeményített és csomó jó sorozatot amiket régebben láttam leszedett. Én is az itt felsoroltak közül 2-őt láttam, esetleg ami ég érdekelhet és betegségekkel foglalkozik az a rejtélyes vírusok nyomában. Elvileg csak 1 évada van én a héten néztem meg.
2022. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg még amit tavaly néztem az a korházi történetek, az sem rossz
2022. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!