Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek Gálvölgyi...

Mi a véleményetek Gálvölgyi showról?

Figyelt kérdés

Lefutott műsor, tudom. Én csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Régen jó volt, az RTL-en viszont már csak olcsó jópofizás/ripacskodás. Ideje volt már befejezni, régen túl volt már pályája csúcsán. Ráadásul nem is ő írta már a poénokat, ez volt a legnagyobb tényezője a minőség zuhanásának. Eladta magát az RTL-nek alaposan. Az igazat megvallva rendszeresen néztem a műsort, a művész úr iránt való tiszteletem iránt, mert az "olyan sz@r, hogy az már jó" kategóriába soroltam és ezáltal adott egy kis pluszt. De amúgy jó, ha egyszer-kétszer elmosolyodtam. Nem tudom, miért erőltették már ennyire.


A 2015-ös különkiadás meg...pfff...úgy volt szär ahogy volt. Ott még a "guilty pleasure" feelinget sem éreztem, annyira rossz volt.


Hosszú rizsa lett, bocsi. Csak kifejtettem a véleményem. Most ti jöttök: ti mit gondoltok a Gálvölgyi showról?



2018. aug. 2. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok hozzafűznivalóm nincs, mert valamikor regen, szerettem ezt a műsort, de aztan "elfáradt", nem volt már szórakoztató számomra.
2018. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent régen, a Fabry- show is tudott szórakoztató lenni, ma meg mar csak "izzadtságszagú" erőlködés az egész. Ugy latszik a hasonló műsorok egy idő után, törvényszerűen ellaposodnak.
2018. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lapos, unalmas sz..r, nem értem, miért futott olyan hosszú ideig. A 80-as/90-es években volt utoljára igazán jó. A zertéeles adásokra az "erőlködés"nél nem tudok jobbat mondani.
2018. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Zikszfaktor paródiája zseniális volt ("Neked nem énektanárra van szükséged. Neked pszichológusra van szükséged..." :DDD), de amúgy valóban, a RöTöLö-s korszakban a G. show tényleg csak egy lapos, unalmas szahar volt. Régen atomjó volt, kár hogy a ReTekkLub elcseszte.
2019. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kicsiként IHM -et viccesebbnek tartottam; Gálvölgyi néhány videójában volt humoros - a heti hetesben jobban szerettem őt. Abban a műsorban viszont az nem tetszett, hogy mindenki belevág a másik szavába és aki beszélt, tízsszer ketdett bele a sztorijába, mire engedték végig mondani...
2019. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem az IHM-et és Gálvölgyit is gyerekkoromban. Míg az IHM nálam örök kedvenc, Gálvölgyi már nagyon leépült nekem mára. (Legalábbis műsorai tekintetében.) Ha úgy tartja kedvem, nézem, de szerintem nagyon fárasztó. Akik pedig azt írták, hogy G. régen volt a legjobb, azokkal egyetértek. A ReTekkLub-os korszakban a Gálv. show csak egy unalmas majomkodás volt.
2019. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!