Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, hogy Nádai...

Mit szóltok ahhoz, hogy Nádai Anikó és Puskás Peti fogja vezetni a VV-t?

Figyelt kérdés

Anikóra számítani lehetett, de én valahol még naivan reménykedtem benne, hogy visszahozzák Lilut. Nade amikor megtudtam hogy a férfi műsorvezető meg a Puskás Peti lesz... Hát az agyam eldobom!

Nagyon szeretem a VV-t, 4. széria óta mindegyik évadot végignéztem (amikor az első 3 évadot adták, még túl kicsi voltam), nade most komolyan elgondolkodtam azon, hogy nem fogom nézni. Két ennél alkalmatlanabb embert keresve sem talál az RTL.

Azt gondoltam, hogy a német X-Faktor mellett Istenes Bence ezt nem vállalhatja, de azért Anikó mellé (aki már az előző évadot is lehúzta) igazán találhattak volna valaki olyat aki tud is műsort vezetni...



2018. aug. 16. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én inkább Nádait nem bírom. Nyafogva-nyivákolva beszél, rángatja a szemöldökét, egy vicces saját hozzáfűznivalója nincs soha... tudom, hogy egy tévés “nagykutya” a gyerekének az apja, és ezért nem fog kikopni soha a tévéből, de akkor sem bírom. Tehetségtelen senki, aki az alfelén keresztül jutott oda, ahol van.
2018. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Valamelyik éven PP a BK Zsófival vitt valami túlélős műsort.

Hát két akkora fa szkalap semmirekellőt életemben nem láttam műsoron.

Totál erőltetett vihogás, fetrengés, Zsófika részéről flegmázás stb.

Esküszöm két prolit odatettek volna jobban megállják a helyüket.

Nem hazudtolja meg magát a Retek Klub.

2018. aug. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Illenek egy ilyen okádék fos "műsorhoz".
2018. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Anikónak megvannak azok a képességei melyek egy ilyen magas színvonalú műsor vezetéséhez szükség lehet :D nem lepődnék meg ha a soron következő barátját innen kukázná ki.Puskás Petivel szerintem a tini lányokat célozzák meg,de tény ő sem egy agytröszt.Rengeteg kritikát kapott amikor Ramival vezették a celebeket.Ha már Ramóna sokkal inkább lett volna jobb választás mint vv férjetkereső Anikó.Balázs nélkül mély zuhanás a műsor
2018. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez a két tehetségtelen teljesen illik egy tehetségtelenekből álló műsorhoz.
2018. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
"...most komolyan elgondolkodtam azon, hogy nem fogom nézni." Helyes...
2018. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit, nem nézek ilyen szarokat. Amúgy Anikó még mindig jobb mint pl Szabó Zsófi. Puskás Petit még nem láttam semmiben dolgozni.
2018. aug. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Végre egy intelligens, művelt műsorvezető (és Nádai Anikó) lesz a képernyőn hosszú idő után!
2018. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előre vetíti a műsor színvonalát, nem beszélve arról, hogy a belevaló világot Baukó Éva, és Győzike fogja vezetni... Szóval, nem fűzök hozzá nagy reményeket.

Nálam a favorit a vv1 volt. A vv4-et és a vv5-öt néztem, de bekapcsolódva, nem az elejétől. A többit már egyáltalán nem.

Ebbe azért bele fogok nézni, de félek előre, hogy tele lesz idi.óta pic.sákkal, és ta.hókkal.

2018. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!