Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a Nickelodeonon...

Mit gondoltok a Nickelodeonon futó Jimmy Neutron című animációs rajzfilmsorozatról? Nekem tetszik. Tök jó lenne ha mi is tudnánk ilyen jó találmányokat feltalálni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából én csak úgy általánosságban nézem nem igazán szeretem v ilyesmi csak amikor unatkozok és semmi jó nem megy a tv-ben akkor szoktam nézni de nem rossz
2010. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban szerettem, mondjuk a sorozat szerintem sokkal jobb volt, mint az eredeti film. Sokan Dexter laboratóriuma utánzatnak tartják, de szerintem nem volt az. 10/10.


A Tündéri keresztszülők-Jimmy Neutron crossover trilógiát viszont már nagyon régóta szeretném magyarul megnézni. Nincs meg valakinek véletlenül itt az oldalon? Mert akkor nagyon jó lenne, hogyha feltöltené őket valahova.

2017. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedvenc rajzfilmem a Spongyabob után
2020. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!