Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Rick Grimest szerintetek...

Rick Grimest szerintetek megölik a 9. évadban?

Figyelt kérdés

Lehet fanatikusnak tűnök,de leginkább miatta néztem a sorozatot,baromi jó színész és nagyon illik rá a szerep. Oké,meglehet érteni,h kilép a sorozatból,mert 10 évig ugyanazt a szerepet játszani farasztó lehet és a csaladjától is távol van. Láttok rá némi esélyt,hogy mégis csak visszatér a további évadokban? Személy szerint úgy gondolom, nem kellene tovább húzni ezt a sorozatot nélküle. Nyílván a főszereplők miatt érdemes,de elgondolkozhatnának azon is,hogy mozifilmet keszítenének inkább pl.2-3 részt. A sorozatot meg befejezhetnék.


Rick biztosan öaszetört a fia halála miatt,de mégis ott van a kislánya,akiért érdemes még harcolnia,ezért nem gondolom úgy,hogy ő meghalhat.



Max olyat tudnék elképzelni,hogy eltűnik,mint pl Morgan,hogy átvándorolt a Fear The Walking Dead-be,de ugye Rick meg nem szerepelne. Egyelőre.


Gondolom Daryl,Carol,Michonne es Negan-on lenne a hangsúly. Viszont Daryllel kezdhetnének valamit,mert hülyét kapok a hajszerkezetétől :D


Nyílván megmutattja a sorozat,h ah ember barominsokat változik külsőleg és belsőleg is,de Daryl es Maggie karaktere nekem kicsit sok.


Maggie egy hisztis pitsa lett,Daryl meg be van depressziózva. Persze ilyen világban,ki ne lenne,de sokkal jobb volt s természetük az előző évadokban. Kicsit "visszahozhatnák" ez a "feelinget." Plusz a 8.évad végén,kissé idegesitő volt,h "Mi majd megmutattjuk neki.." Jesus Daryl és Maggie..mégis mit? Ricknek köszönhetik gyakorlatilag,h élnek.


Ti mit gondoltok? Túlspirázom?:D


2018. okt. 1. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

én is olvastam ilyesmit,de szerintem ez legfeljebb annak szólt,hogy mondjuk magasabb gázsit akar,amit meg is kap,mert ő viszi az egész műsort.

amúgy meg csomó színésznek nem para a skatulya,főleg tv sorozat sztároknak.

az odaátos srácok is hány éve tolják?12-13?

a twd-el egy komoly gond van.

hogy a 6. évad felé kb elveszíthették az akciórészek koreográfusát rendezőjét,mert gyalázat amit művelnek ezen a téren.

ugye erre külön szoktak akciórendezőt alkalmazni,aki levezényli a filmen sorozaton belül az ilyesmit.

még tv filmnek is sza-r annyira logikátlan lett ez a szegmens.

emlékszem odáig voltak jól szervezett jól megkoreografált hiteles akciójelenetek,amíg el nem foglalták a megváltók első helyőrségét.

onnantól kb átláthatatlan,nevetséges,hiteltelen,összevissza futkározás van az akció részeknél.


deril haja meg már sokszor ki lett tárgyalva:)

az a titka,hogy ezzel feszültségben tartja a nézőt. azzal,hogy egyértelműen irritálja a szempillákat az előrelógó haj és mindenki azt várja,hogy-nyúlj már oda bakker,mert ba-ssza a szemedet!-és csak azért sem nyúl oda. haha

2018. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!