Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit tudok tenni? Feladtam egy...

Mit tudok tenni? Feladtam egy tippmixet de a postai alkalmazott hibájából elvesztettem mind a két fogadást. Vissza igényelhetem a pénzem?

Figyelt kérdés
Lementem a postára és feladtam két tipp mixet az angol-szlovénia meccsre de nem jól töltötte ki nekem a postai alkalmazott mivel én nem értek hozzá és én elmondtam világosan hogy arra teszek hogy az angolok lőnek gólt és hogy az angolok nyerik és mindkettőt rosszul töltötte ki és nem hogy nem nyertem de a pénzem is elveszett amit feltettem.Mit tudok tenni?
2010. jún. 23. 22:51
 1/5 anonim válasza:
sajnos semmit nem tudsz tenni, mert még ha igy is igaz a sztorid, akkor sem fogják elhinni neked..sajnos..
2010. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de bizonyítja a kamera felvétel is, meg nem is egy szem és fültanú van a dologra, mellesleg nem nagy sem a hely ahol lakom sem a postahivatal, egy-két alkalmazott van.
2010. jún. 23. 23:03
 3/5 anonim válasza:
tanulj meg tippmixet kitölteni. nem sokkal komplikáltabb, mint ide regisztrálni.
2010. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja azóta feladtam még egyet, szal már vágom de most konkrétan nem erre voltam kíváncsi.
2010. jún. 23. 23:21
 5/5 anonim válasza:

nem hiszem hogy a kamera felvétel annyira pontosan látszódna hogy az a pénztáros elcseszte...

és ha mégis mit akarsz? feljelented?:D vagy mi?:D tanuid már vannak..

2010. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!