Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért eröltetik a stand up...

Miért eröltetik a stand up Comedy-t a magyarok?

Figyelt kérdés
A comedy centralon annyira eröltetik ezeket a ripacsokat,nem is viccesek (legalábbis nekem)miért adják még mindig,ez nem nézettségtől függ?Ha igen akkor gondolom csak nekem nem szórakoztató,és sokak tudnak rajta nevetni,de mi az ami vicces benne? Nekem annyira ripacs,eröltetett,siralmas.Azt gondolják,hogy ha trágár szavakat nyomatnak viccesek lesznek,és azok a fejek amiket vágnak legalább annyira eröltetettek mint a hang lejtéseik :/

2018. okt. 23. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen a nézettség a lényeg. Épp azért "erőltetik", mert a többség szereti, a csatornának pedig ebből van pénze.
2018. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Badár jól nyomja, a többi valóban szánalmas.
2018. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azért, mert annyira felkapott lett a stand-up, hogy már egy csimpánzon is röhögnének, ha "sztendappos" lenne.


egyébként ja. a showder klubban is vannak bőven ripacsok, de ami a CC-on megy, az szánalmasan gyenge.


Orosz György is borzalmas, az a magas szemüveges, vékony informatikus meg a legrosszabb.

2019. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért a stand-up nem csak mostanában lett felkapva hazánkban, hanem mióta elindult a Showder Klub, vagyis 2008-ban...


Egyébként igen, sajnos mára alaposan felhígult a mezőny. Mondjuk én a CC stand-up-os műsorát sosem szerettem, pár fellépőt leszámítva. A Showder Klub mára tényleg tragédia, az a sok új fiú és a fárasztó poénjaik... Borzalom, hogy mára már minden magát viccesnek képzelő senki kiáll oda!


A Rádiókabaré 2015 óta úgy sz.r ahogy van, Sinkónak sosem kellett volna kilépnie. Tudom, hogy ez nem full stand-up, de van benne, szóval meg kell említenem. Bach Szilvia Jolikájától a falra mászok, Fábryt a kezdetektől fogva utálom, idegesítő, nagyképű ripacs, a jelenetektől be lehet aludni (plusz máshonnan lopkodták el őket), a stand-uposok meg valahogy közel sem sziporkáznak a műsorban úgy, mint a Showderben.


Mert a Showderben azért vannak még jó humoristák. Csak ez a sok új fiú ne lenne...


Szóval ja, nagyon leépült mára a magyar stand-up, pedig milyen jó volt anno!

2019. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem már rég abba kellett volna hagyniuk. Mondom ezt stand-up rajongóként. A régebbi magyar standupok nagyon jók, de most már nagyon lapos és erőltetett. A Showder Klub olyan 2011-2012 óta nézhetetlen szvsz, a Rádiókabaréról pedig inkább ne is beszéljünk (az egyébként 2015 óta egy kalap trágya). Már nincsenek jó poénjaik, önismétlővé és rendkívül unalmassá váltak. Az MP3 lejátszómon sok 2007 és 2010 közti stand-up előadás van. Érdemes őket összevetni a mostaniakkal. Illetve nem, mert a mostani a fasorban sincs. Maradok inkább a régi magyar, illetve az angol stand-upnál.
2019. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!