Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mostani x-faktorban szerepel...

A mostani x-faktorban szerepelt Tóth Viktóriával mi lett?

Figyelt kérdés
Miért állították le olyan hamar?
2018. nov. 2. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Basszus, szerinted itt bárki is tudja, ki az a Tóth Viktória? Gondolom azért állították le, mert fos volt.
2018. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vörös hajú tetovált szemüveges csaj
2018. nov. 3. 03:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak pár másodpercet engedték énekelni, de szerintem az nem volt rossz.
2018. nov. 3. 03:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted nem, szerintük igen, ők a zsűri.
2018. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért az a "tisztelt" zsűri (élükön Gáspár Lacival,) figyelembe vehetné, hogy nem egy gép áll ott, hanem egy ember, aki adott esetben rengeteget küzdött azért, hogy eljuthasson oda. Akkor adja már meg neki azt a tiszteletet, hogy legalább végighallgatja, és nem az első 3 mp. alapján dönt. Főleg a versenynek ebben a szakaszában!
2018. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem tudom elhinni, hogy még nézitek ezt a f*stalicska, megrendezett színjátékot...Ez a műsor csak akkor lenne ennél is "magasabb" szinten, ha fluortomi meg sp lenne benne a zsűriben...komolyan, ez kell a magyar népnek! Nem a rendes magyar filmek, amiknek mondanivalója van, akár tanulságos, hanem ez a s**r, ahol műbalhék vannak, műsírás, stb...Én azóta nem nézem, hogy a keresztes-fero-geszti-miki négyes már nincs a zsűriben...már ők is kezdték a h*lyeségeket, de ez a mostani...hát, elég az előzetes, ami folyik akármikor az rtlre kapcsolok, már attól hányok...
2018. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De örülök, hogy valaki megkérdezte.

Szerintem sem volt rossz hangja. ByeAlex vagy ki az a srác akkora tapló... Hihetetlen.

Nekem őszintén tetszett a hangja, remélem még fog próbálkozni másik tehetségkutatón.

2018. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!