Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hová tűnt az x-faktorból...

Chio.hayaka kérdése:

Hová tűnt az x-faktorból nemazalány?

Figyelt kérdés
Benne volt a válogatóban és tovább is ment de a táborban a mai adásban már nem volt benne (nov.3.adás) én nem szeretem de alig vártam hogy halljam hogy valami normális dalt énekel erre nincs is benne, de nem is esett ki. Csak úgy ki lépett egy adás után vagy mi?

2018. nov. 3. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem mutatták. Majd holnap kiderül.
2018. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, ő egyéni, akkor nem. Passz.
2018. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Feladta a versenyt, már a táborba sem ment el, mert nem szerette volna lemondani a fellépéseket a műsor miatt, illetve nem akarta cserbenhagyni LIL G-t, hogy egyedül kelljen fellépnie. Úgy érezte, hogy neki a műsor most nem fér bele a jelenlegi életébe, de örül hogy kipróbálhatta magát és hogy 4 igent kapott.
2018. nov. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jó döntés volt! A Petőfi Sándor c. számukat ismertem korábban, hogy ezzel ők hogy állnak, vicc vagy komoly s milyen emberek valójában, na arról semmi információm nem volt, véleményem az volt!!! Nekem ennyi épp elég volt, amit elmondott, ahogy énekelt, hogy tudjam hová rakni őket, kellemes csalódás ért! Az történt, amit Alex is mondott (ugyan mással kapcsolatban), hogy néha tetten éri magát, hogy előítéletes.
2018. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy nem folytatta, és bölcs döntés volt a részéről. Őt már most, versenyen kívül is sok ember ismeri, az utóbbi időben rendkívül felkapott, és ha bent maradt volna, azzal egy csomó, még szárnyait bontogató tehetségtől elvette volna a helyet.

Ezzel nagyot nőtt a szememben, és tisztelem is ezért.

2018. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem tudott elmenni mert nem ért rá
2018. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!