Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki ez az ember? Mégis hogyan...

Ki ez az ember? Mégis hogyan csinálja ezeket a trükköket? Eszméletlen!

Figyelt kérdés

America's Got Talent ismerős?

https://www.youtube.com/watch?v=SICfCi2-LQY

Valaki tudja ki ez az ember? Mégis, hogy csinálja ezeket a trükköket? Például az elsőt? Sok gyakorlás miatt tudja ezt, így vakon? Akár több ezerszer is gyakorolhatta? Vagy a második, ha azt a nyílvesszőt rosszkor engedi ki, akkor megöl valakit, és ott elég ha 1mm-el arréb tartja a nyilat mint amerre kellene. Mivel messze is van így ha 1-2mm-el eltart olyan messziről akár centtikkel is arréb lő.

És a további pár trükk is hasonlóan elképesztő.

Mi játszódhat le mégis a fejében?

"Lehet hogy most megölök valakit?"

Mert szerintem ez nem kamu.



2018. nov. 5. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Aaron Crownak hívják és szerintem rengeteg gyakorlás és megfelelő prezentáció révén éri el azt a hatást, hogy nagyon veszélyesnek tűnjön, ami csinál. A Wikipédia oldala szerint fekete öves taekwondos, úgyhogy jó kondiban lehet és nem idegen tőle, hogy precízen, fegyelmezetten használja az izmait.

A szabadidejében, közönség nélkül lehet, hogy annyiszor megcsinálta az első számot bábokkal, hogy mondjuk már 100-ból egyszer sem hibázza el. De az is lehet, hogy nem egyedül dolgozik és a közönségből valaki információkkal látja el, mondjuk négy vagy a kívánt precizitástől függően több vibráló valami van mondjuk a derekán körbe és mindig azt aktiválják, amerre lépnie kell.

De az is lehet, hogy a hallását is használja, az ananászos fickó szerintem biztos adott ki hangot, elég ha egyszer megszólal.

Ami az ijászatot illeti, szerintem azt is sokat gyakorolta, nagyon veszélyesnek néz ki de ha mondjuk ezt a képet megnézed:


[link]


Akkor látod, hogy horizontálisan elég sok helye van, a lézerrel belövi a magasságot, az meg szerintem neki nem gond, hogy a vertikális síkon megtartson egy szintet, az első szám alapján neki pont erőssége, hogy az izmainak megtanítson egy bizonyos pozíciót, úgyhogy a nőt nem fogja fejbelőni.


Aztán az is lehet, hogy trükkök vagy egyéb segítő tényezők vannak a háttérben, amikről nem tudunk.


[link]

2018. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a válaszod!
2018. nov. 6. 18:27
 3/3 anonim válasza:

Ezek mind bűvésztrükkök, pajtás. csak nem gondolod, hogy egy ilyen műsorban (bármilyen műsorban) nem kérdezik le előre, hogy mi lesz majd a műsor, és az netán életveszélyes-e? Természetesen a zsűri tagjai mind tudták, hogy itt bűvésztükkök lesznek bemutatva, és nem fogják az életüket veszélyeztetni.

Egyébként a nyilas-trükk megfejtése itt van: https://www.youtube.com/watch?v=djrZ8R2-yLU

2019. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!