Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az egyik barátom azt állítja,...

Az egyik barátom azt állítja, hogy az X-Faktor csak le van fizetve, és fix a nyertes. Szerintetek ez igaz vagy nem? (Én szerintem ennek semmi értelme)

Figyelt kérdés
x-faktor, rtlklub

#X-Faktor #rtlkulb
2018. nov. 10. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a bizonyíték arra hogy a focibajnokságokon box egyéb rangadókon azok a bírók SINCSENEK megkenve akik nem vesznek észre szabálytalanságot és inkorrektül döntenek pontoznak ?
2018. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi a bizonyíték arra, hogy ez igaz-e? :)
2018. nov. 10. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor a ringben valakit úgy kiütnek, hogy szinte ott helyben megdöglik, az nincs megjátszva. Legalábbis nem minden esetben, persze mindenhol volt már bundázás, legyen szó akármilyen sportágról vagy bármi másról, de ez nem törvényszerű, míg a kereskedelmi tévénél ez bizony törvényszerű. Őket csak a pénz érdekli.

Az x-faktorról több helyről is lehet ilyeneket hallani. Pont mint a Mónika show esetében, ott is ötezer forintokért mindenféle fogatlan cigányokat bevetettek az utcáról, hogy játsszák el a "szerepet".

Azt nem tudom, hogy előre megvan-e a győztes, de valószínűleg a nagy része előre megvan írva a műsornak.

2018. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!