Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek VV Radicsról?

Mi a véleményetek VV Radicsról?

Figyelt kérdés

Nekem kedvencem, bár nem nagy a választék értelmiségben. Plusz szerintem nagyon jól néz ki :D


18/L



2018. nov. 11. 17:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
4-es!Nem meghalt az apja,csak elváltak és ő volt az egyetlen pénzkereső addig a családban.Persze Ginu drágának gondolom az áruházi árufeltöltés vagy valami hasonló meló degradáló lett volna és nem mellesleg ehhez ért.Mármint a sz..áshoz.Ő mondta.
2018. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy meg kedves kérdező.Nagyon szomorú,hogy neked is bejön ez a stílus,amit a Radics előad.VV Vivien is ugyanennyi idős,mint te és már tárta is szét a lábát neki,érthetetlen.

Egy nagypofájú,a női nemet nem tisztelő roma csávó.Igaza volt Gregnek,mikor azt mondta,hogy valamit nagyon kompenzálni akar ezzel a viselkedéssel.Ki is bújt a szög a zsákból,mikor sírt,mint egy gyerek,mikor elvették a játékát(értsd a villamesteri címet).

De mivel pont ilyenek fognak sokan szavazni,mint te,jó eséllyel visszakerül.Az enyémet megkapja Era.

2018. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%
Ginu alaposan kibőgte magát, miután Csoki jókora méreteivel ismeretséget kötött! Hogy lehet ennyire ostoba egy nő, mikor még láthatta is, miről van szó, belement egy ilyen kapcsolatba? Még a prostik is menekülnek az ilyenektől, mert betegek lesznek. Az erkölcsről eltekintve is földbuta ez a szexmasszőr.
2018. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
45%

Ez a Radics egy rendkívül ostoba, beképzelt, magamutogató, primitív, vállalhatatlan stílusban megnyilvánuló, hihetetlenül ellenszenves alak. Azt még elhiszem, hogy esetleg van, akinek külsőleg tetszik, de ez a rengeteg negatív tulajdonság hogy nem írja ezt felül? Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy ez az alpáriság hogy tetszhet bárkinek is. Még hogyha valennyire szórakoztató lenne, a bunkó stílust kompenzálná valamennyire, de marhára nem az. Egyetlen pozitív dolgot nem tudok róla mondani.

Soha életemben nem szavaztam vv-párbajon, de most az egyszer megtettem, hogy minél rövidebb ideig szennyezze a médiát.

2018. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
45%
egy teppedt hurka egyszerű primitív hímringyó
2018. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
66%

Szomorú hogy bárkinek az amit ő képvisel tetszik. Egy primitív,buta,beképzelt ember. Nem értem mire fel ekkora az egója.

Azt hiszi egy showmen, na de miért lenne? Mit csinál? Ordíbál meg csesznyén beszél?! Erre bárkinek van igénye?! Inkább nézem az unnalmas embereket mint ezt az alpári embert.

2018. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Aznna89 válasza:
55%
Buta mint a tök,beszèlni nem tud. Egyèbkènt izlèsek ès pofonok de szàmomra nagyon taszító a stílusa,ezek utàn marhára nem érdekelne hogy nèz ki.
2018. nov. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
64%

Mi rajzoláshoz/tanuláshoz nézzük, hogy menjen valami a háttérben. Ha érdekes, értelmes embereket válogatnak be, egy jó műsor lehetne, esetleg normális feladatokkal.

Számomra elborzasztó, hogy annyi ember drukkolt ennek a hulladék véglénynek ( nem tudok rá jobbat írni). Hogy nők, kisgyerekes, kislányos anyák szimpatikusnak tartják ezt a lényt, aki nyíltan kimondta, hogy akit vernek az megérdemli!!!! A fiatal srácokon nem lepődök meg, dolgoztam tinik között, a tinifiúk (nyilván nem az értelmesebb fiúkról írok itt) nagy része lenézi a nőket és úgy is beszélnek róluk.

Felmentem a facebook oldalára a műsornak és sokkoló...ezt az "embert" tartják szórakoztatónak? A retardált kancsítást, össze-vissza hőbörgést, észérvek teljes hiányát, hogy amint bement belekötött a láthatóan leggyengébb emberbe? Megbántam, hogy nézni kezdtük és hogy elolvastam a kommenteket.

2018. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
24%
A nézők józanabb része kiszavazta, a Belevalóban már megszólalni sem akart, nemhogy üvöltözni. Sok volt? Igen, sok az ilyenekből egy perc is! Kint a párja sem várta, a helyében azonnal kidobtam volna az utcára. De persze Vikike is megérdemli, ha kidobja a párja, képébe vágja a jegygyűrűt. Nagyarcú, beképzelt senki ez a Radics, ennél még Győzike is ezerszer jobb!
2018. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
18%

Személyesen ismerem , 11 évig versenyszerűen bokszolt,csapattársam volt egy darabig.

Megosztó személyiség van aki nagyon bírja, van aki nagyon utálja.Ezt lehetett látni a villában is.Én bírom!!! Jól csajozik,jó a dumája , az intelligenciája jóval átlag feletti.Nézz meg 1-2 youtube videót róla,ha nem hiszed el.Szépen beszél és stílusosan.Roma létére a magyar nőknek is bejön!!!

Van stílusa, amit nem lehet megvenni sehol ,az vagy van ,vagy nincs!Ja hetente kétszer jár fodrászhoz :-) ,de minimum heti egyszer!

2018. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!