Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ninja Warrior Hungary: nem...

Ninja Warrior Hungary: nem alacsony egy kicsit a versenyzôk színvonala?

Figyelt kérdés

Kb. 2 ember megy teljesen végig a pályán, legtöbben már a 2., még egyszerûbb akadálynál kiesnek. Ennek ellenére továbbjutnak, hiszen senki nem képes végigmenni. „Bár kiestél a selejtezô felénél, de valszeg benne leszel a középdöntôben“, mondják néha a mûsorvezetôk :))

Emellett lassúak is az emberek.


Én nézem a németet is, ezért is vagyok elhûlve a magyar színvonalon. Ott tényleg rengetegen teljesítik a selejtezôt, középdöntôt és a legjobb idô dönt, h egyáltalán továbbmehet—e, annak ellenére hogy végigment!

Ott gyorsabbak és atlétikusabbak is a versenyzôk, sokkal színvonalasabb.

A magyarban továbbjut az is, aki a felénél vízbe esett......


Szerintetek?



2018. nov. 19. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Először mindig a tini nindzsa teknőcök jönnek :)
2018. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a német elég régóta tart, akkor sokan már célzottan készülnek rá, ami nálunk még nem egy bejáratott dolog. A magyart én is nézhetetlennek találom, de nem csak a szereplők miatt, hanem a műsorvezetés és az adásonkénti 3 órás sáv miatt is elképesztően rosszul van megcsinálva.


Nálunk az amerikai verzió van átvéve részben, ahol ha nem teljesítik elegen a szakaszt, akkor is a legjobb X (30) jut tovább egy-egy városból, különben nem lenne elég anyag a fix 10-20 részes évadra.


Én az eredeti japán verziót (Sasuke) nézem, ami így néz ki: van egy előválogató (amit nem mutatnak) egy nagyon alap pályával, és 100 játékos jut tovább a selejtezőkbe. A játék 4 pályából áll, ahol az első két rész időre megy, a harmadik már teljesítményre, a negyedik a Midoriyama a kötélmászással időre. Évi 1 ilyen esemény van, és az egész 1db 3 órás műsorra van jó feszesre vágva. Átlagosan a 100-ból 90-95 kiesik az első szakaszban, 2-4 megy tovább a harmadikra, és a 35 évadhoz képest ritka, hogy van negyedik szakasz. Ezt el is szokták mondani a franchise többi változatában is, hogy mennyire kevesen teljesítették a versenyt.

[link]

2018. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4-5 ember kb akinek van keresnivalója a műsorban.ami engem igazán megdöbbent az a női mezőny sikertelensége...nézem a youtubon pl Jessie Graf egyszerűen bámulatos a csaj.pofám leszakad miket csinál.szívesen látnék a csajok közt ilyet.amúgy az lesz a végkifejlet kb mint tavaly,kiegészítve rippel ferivel.
2018. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kicsi ország vagyunk, arányaiban kevés jó versenyzővel. Nincs nagy hagyománya nálunk az ilyen sportoknak. Külföldön, minden városban több ilyen termet találsz amiben ki van alakítva ninja pályának, nekünk van az országban 2-3 hely, ahol tudsz készülni és azok sincsenek köszönő viszonyban sem a műsorban lévő pályával. Úgyhogy sok szempontból hátrányban vagyunk. A pálya egyébként évadonként nehezebb, a versenyzők pedig ezzel párhuzamosan egyre jobbak lesznek idővel. Persze azon is múlik, hogy lesz e továbbra is olyan nézettség, hogy a csatornának megérje a további évadokat is leforgatni. Hidd el nagyon sok tehetséges sportoló fordul meg ott, de többségük a pillanatnyi stressz miatt elbénázza. Ott voltam idén, tudom miről beszélek.
2018. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévő írja. Külföldön már vannak külön termek, stb, ahol felkészülhetnek. Itthon meg nincs semmi ilyen, nem is tudsz Budapesten kívül máshol gazdaságosan felépíteni egyet, így készülni se tudnak annyi helyre. Sok külföldi verzióban meg olyanok mennek, akik előtte éveken át készültek.
2018. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!