Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Frankie vagyoknak lesz 3 évada?

A Frankie vagyoknak lesz 3 évada?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézheted az infót

jelenleg még nincs bejelentve hogy megújítják de az se hogy vége

2018. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Elméletileg nem lessz 3. évadja az I Am Frankinek, ami elszomorító, mert tudni akarom, hogy kinek dolgozik Simon. Ez egyben nagyon elkeserítő is számomra, mivel nagyot csalódtam a Nickelodeonban, hogy amibe belekezd azt be sem fejezi, mivel nem elég jó a ratingje... mi ez már? Nem hiszem, hogy ne tudnának rászánni annyi időt, hogy leforgassák a harmadik szezonját.. vicc az egész Nickelodeon így most nekem..
2019. aug. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mostanában egyre több film van amit úgy zárnak le hogy lesz folytatása de nem azt már nem csinálják meg mert nem vert nagy dobot a film. Szívesen megnéztem volna a következő évadát én is az I am Frankienek, de hát már csak remélni tudjuk hogy majd meggondolják magukat.
2019. aug. 22. 11:46
 4/13 anonim válasza:
Igen a következő befejező szezont nem csináljak meg, mert minek? Ha sz.r volt az értékelése, és nem volt rajta akkora megtekintés akkor már ámen fakereszt, és volt nincs következő évad..
2019. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem lassan már olyan a Nickelodeon, hogy ami nem hoz pénzt azt lefujják, és helyére rakják az igénytelen, vállalhatatlan műsorokat
2019. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vinkó Márton ***** válasza:
Hát ja, amit az utolsó válaszoló is írt, befejeznek egy sorozatot/filmet úgy, hogy elméletileg lesz folytatása, de mivel nincs elég bevétel, ezért csak úgy leszarják az egészet. Bezzeg ha valamibe van pénz, akkor annak meg folytatást KELL csinálni mindenáron, de tényleg, még az sem számít, hogy a vége tökéletesen lezárta a történetet és tényleg úgy volt vége, hogy nem kell (egyértelműen nem is lehetne) neki folytatást csinálni, nemhogy az nem, hogy egy fontos valaki nem vállalt szerepet a folytatásban... (sorolhatnám) Mi a fene fajta gondolkodás ez, de most komolyan!
2019. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Tudod mit látok mostanában a Nickelodeonnál? Azt, hogy csinálnak egy olyan rajzfilmet, amit nemcsak a 10-12 éveseket köti le, hanem még talán a 16-20 éves korosztályt is, mert pl érdekes a története annak a rajzfilmnek. Erre mit csinálnak? Hát persze, hogy félbehagyják, és utánna tesznek rá nagy ívben, arra hivatkozva, hogy nem volt megfelelő az értékelés, vagyhogy nem nézték meg elegen. Mégis mi ez? Egy kis utánnaolvasással hamar rálehet jönni, hogy a Sponyabob Kockanadrág sikere miatt rakták olyan magasra azt a bizonyos lécet.. Most a Nick azt csinálja, hogy csinálja, hogy csinál egy jó rajzfilmet, ami talán 1-2 évadig eljut, és utánna lemondják, majd a helyére raknak egy ótvadék, nézhetetlen műsort.
2019. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vinkó Márton ***** válasza:
Utóbbi válaszoló: Egyetértek!
2020. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vinkó Márton ***** válasza:

Egyébként, ahogy utánanéztem a sorozatokról szóló oldalak kommentjeit, illetve a youtube-on ezzel kapcsolatos videóknál a kommenteket, még rengetegen vannak, akik még a napokban is azt írják, hogy szeretnék és várják, hogy meggondolják magukat! (angolul) Vagyis még mindig vannak egy csomóan, akik reménykednek benne, hogy az alkotók majd meggondolják magukat!


A következő oldalakon:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=zZXiSM_cU4w

2020. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vinkó Márton ***** válasza:
Ja! És: [link]
2020. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!