Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri az idei...

Szerintetek ki nyeri az idei X-faktort?

Figyelt kérdés
Nekem az a megérzésem, hogy az USNK,de nem nekik drukkolok, hanem Arany Timinek.

2018. dec. 2. 17:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
39%
Mirjam.
2018. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő már az előválogatón kiesett, illetve tovább se jutott.
2018. dec. 2. 18:02
 3/12 anonim válasza:
Tudom
2018. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem az arany timi.

no de nem azért mert jó, csak látszik a továbbjutásnál.

a stolen beat-nek és a takának szurkolok.

2018. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Taka már kiesett.
2018. dec. 2. 18:28
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem magasan Timi a legjobb az idei szezonban, utána a két Bence.
2018. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem pont ők ketten a leggyengébbek a Top 4-ből.


Stolen Beatből a szőke hajú Bence kb csak azért van ott, hogy a csapatok kategóriájában legyenek (Meg néha lenyom 1-1 billentyűt a szintetizátoron), az "énekes" Bence pedig se nem erős karakter, se nincsen jó hangja. Csak sokan cukinak tartják őket.


Arany Timinek pedig hiába van jó hangja (bár nem különleges), ha az egész lány viselkedése teljesen mű és mesterkélt minden megmozdulása. Emiatt sokakban ellenszenvet vált ki.


Tamáska Gabi hangja különleges és mint az ki is derült tegnap Byalex számánál, van is neki hangja ha kiereszti. Persze az önbizalmán növelhetne, bár nála viszont pont az önbizalomhiány az, ami miatt sok embernek szimpatikus.


Illetve itt van még az USNK, akik a maguk stílusában profik, viszont, mint ahogy Laci is említette, folyton ugyanazt halljuk tőlük, ami egy kicsit unalmassá teszi őket. Persze ez nem feltétlen az ő hibájuk, hiszen mivel minden héten saját dallal jönnek, elég nehéz 1 hét alatt teljesen új alapot és szöveget írni. Illetve véleményem szerint, lehet bárki bármilyen jó rapper, ezzel nem lehet nyerni egy ilyen műsort.


Számomra a Top 4 sorrendje:

1. Tamáska Gabi

2. USNK

3. Arany Timi

4. Stolen Beat

2018. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az USNK nagy kedvencem, de szerintem a két lány közül kerül majd ki a győztes, Gabi hangját nagyon szeretem, de Timire tippelnék végső győztesként.
2018. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jópofa a két USNK-s srác, és lehet jól művelik a műfajukat, de egyszerűen az a "zene" zavaró. Legalábbis sokáig nem bírnám hallgatni, és zenének sem nevezném. Így hetente 1-2 számot a műsorban még szívesen meghallgatok tőlük, ennyi, remélem nem ők nyerik.


Viszont volt nagyon sok kifejezetten zavaró előadó is ebben a műsorban. Pl. ez az arany tímea, aki tegnap kiesett. Végre kiesett! Legrosszabb az volt, hogy még ByeAlex is jókat mondott róla.... Lehet, hogy lenne tehetsége, nem vitatom. De amit csinált eddig, az borzasztó volt. Csupa erőlködés, csupa műanyag, csupa giccs, hogy is fogalmazzak.... semmi természetes hang. Még azt az anyukás magyar dalt sem volt képes könnyedén és szerényen előadni. Szóval ha megvolna is a képessége és hangja, hogy jól előadjon a dalt, eddig egyszer nem tette. Anno a janicsák veca volt hasonló, az is mindent olyan brüm-brümm mesterkélt hangerőkkel és froclikkal énekelt, mint ez a csaj. Én az ilyeneket nem bírom hallgatni. És ráadásul a hangjában sincs semmi különleges ennek a tímeának. Épp ideje, hogy kihullott, már előbb kellett volna, mert pl. Taka vagy Szekér Gergő,stb. is jobb volt nála.


Na és most ki nyeri...? Tamáska Gabi vagy Stolen Beat? Nem tudnám eldönteni, nehéz őket összehasonlítani. Amit a Stolen eddig előadott, szinte minden hallgatható volt, tetszett.

A Gabi... Ő is tetszett, annyira különleges hangja van, hogy minden szépen szól tőle. Csak tényleg nem kéne annyira félnie... Az angol nyelű dalokat nem szoktam szeretni, Gabinak is kellett pár ilyen énekelnie, pont maga az eredeti szám nem tetszése miatt a Gabi előadása sem volt mindig a kedvencem. De ennek ellenére ezekben a dalokban is annyira különleges volt a hangja, egyszerűen egyedi, hogy azt gondolom ez jelenti az X-et, az X.faktort... Valami vele született dolog, amit senki nem tud utánozni és jól szól.... Én neki drukkolok!


(Egy arany timiben semmi X-faktor nincs. Ha akarna szépen és természetesen énekelni, talán tudna. De a hangja nem különleges, nem lehetne felismerni, sok másnak van ugyanolyan hangja. Vele szemben Gabit ezerből is meg lehetne ismerni!)


Úgyhogy hajrá Gabinak! Ha Stolen Beat nyer, az se baj, Usankáé legyen a bronz! :)

2018. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Linzer997 válasza:
Vagy az USNK vagy a Stolen beat
2018. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!