Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ez jó Full HD TV?

Ptyu19 kérdése:

Szerintetek ez jó Full HD TV?

Figyelt kérdés
[link] Azért akarok full hd-t venni mert nekem a full hd bőven elég, a 4k pártiak kíméljenek. Akinek van ilyene vagy tud róla valamit írjon róla véleményt. Válaszokat előre is köszönöm!

2018. dec. 17. 19:23
 1/2 daneee123yt válasza:

Szia!

Nincs ilyen tv-m de ahogy elnézegettem a leírását a linken keresztül melyet adtál szerintem ennyi pénzért ingyen van! Főleg ilyen jó specifikációkkal.


Ha ezek neked elegek:

Hasznos kijelzőméret: 80 cm (32 in)

Felbontás: 1920 x 1080 pixel

SMART TV: Nem

Gyártói garancia: 24 hónap

Szín: Fekete

Csatlakozók: 2x HDMI, USB, Komponens bemenet, Kompozit bemenet, Digitális audio kimenet, CI slot

Képernyőátló: 80 cm


Akkor szerintem jó vétel lesz. Feltéve ha nincs XBox ONE X-ed vagy PS4 PRO-d amivel lehet 4K-ban játszani. Ha ilyen készülékekkel nem rendelkezel akkor szerintem nagyon jó vétel lesz. Gondolkozok én is TV vásárláson és adtál egy ötletet hogy milyet vegyek! A segítségért köszi, a választ pedig szívesen! Remélem tudtam segíteni!


Szép napot, és kellemes ünnepeket!

2018. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Messioliver válasza:
Egyik ismerősömnek ugyan ilyen tv van neki és nagyon meg van vele elégedve.
2018. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!