Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nyert már valaki ilyen telefon...

Nyert már valaki ilyen telefonálós TV-s műsorban? Arra gondolok, amelyiknél folyton magyaráz egy műsorvezető, hogy hívjon most!

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy munkatársam már nyert pénzt,csak persze ott a bruttó összeg van feltüntetve nyereményként.:)
2010. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt gondoltam. csak kíváncsi vagyok, lehet-e egyáltalán nyerni. :)
2010. jún. 28. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze a tv2-n és rtl-en lehet nyerni(már mindkettőn nyertünk), de ilyen atv-n esélytelen.Csak egyszer magyaráznák el hogy hogy jött ki a megoldás, mert eskü így hülyén halok meg.:D
2010. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, hát van olyan, amit én sem bírok felfogni ott. mindenki csak tippelget. mindig azt gondoltam, h biztos egy kollégát kapcsolnak be, és nem is nyer senki aki külsős. egyszerűen ingyen van nekik, de mindenki telefonál. akkor lehet nyerni. hm
2010. jún. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!