Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki nézi! Mit szóltok VV9...

Aki nézi! Mit szóltok VV9 Csoki kizárásához? Legnagyobb forma volt, nagyon elcseszte.

Figyelt kérdés

2018. dec. 23. 20:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A Csoki kulcsszavamat átírta a rendszer csokoládénak.:) Attól a kérdésem még komoly, és tényleg kíváncsi vagyok rá, hogy szegényebb lesz-e nélküle a műsor. Akkora bohóc volt, én bírtam.
2018. dec. 23. 20:21
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is bírtam. De nagyon sokszor viselkedett már ijesztően, alig tudott lenyugodni. Ezt hozza ki az emberekből a bezártság, összezártság ennyi bolond emberrel.
2018. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ő alapból nagyon indulatos ember a kinti életben is.

Ettől függetlenül nem zártam volna ki, nem szánt szándékkal akarta megsebezni, csak így sikerült. Ezt elcseszte, mert 99%-ra úgy gondolom, hogy ő nyert volna. Szerintem meg fog csappanni a nézettség, így, hogy a nagydumások a villán kívül vannak, majd nézhetjük Hunor és Lacika alvásait.

2018. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Így sikerült? Majd biztos véletlen dobta neki. Ezt ki hiszi el? Ki az a vadállat aki kis fém tárgyakkal fejbe dobálja a másikat, úgy hogy akár a szemét is kidobhatja vele? Miért nem tudta szimplán odaadni neki? Azért látszott, hogy erőből dobta oda. Azt még neki áll feljebb, meg ilyeneket mond, hogy "szerinted direkt volt?". Megérdemelte hogy kizárták, idegbeteg majom.
2018. dec. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát azért más volt, amikor a régi szériában Zsuzsi naranccsal dobálta szánt szándékkal a másikat, meg más ez, hogy odadobta, gondolom nem direkt a fejét eltalálva. Annyi esze már talán csak van, hogy nem akarja kiszúrni a szemét vele. Ha mégis, akkor megérdemli, hogy kirakták.
2018. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát igen, abból mondjuk tanulhatott volna, hogy egy teli vizespalackot is elhajított már dühében. Mindenkinek ment a pacsim.
2018. dec. 24. 15:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A farkastorkú csaj hisztérikus vonyítása az élő adásban odavágott rendesen. Le kellett némítanom a tévét. Mintha kivégzésre vitték volna az afromagyar jómunkásembert!
2018. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: az nem élő adásban történt, azt az élő adásban (tegnap a párbajon) csak visszajátszották.
2018. dec. 24. 21:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem is az jutott róla eszembe, mint a cigányoknál a halottsirató. Renit bírom, de ez nagyon durva volt.
2018. dec. 24. 21:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is az a legnagyobb baj, hogy megdobta a csipesszel (persze ez is csúnya), de hogy utána a megbánás legkisebb jelét sem mutatta és még egy szaros bocsi sem csúszott ki a száján.. na az durva.
2018. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!