Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Régen amikor kicsi voltam...

Régen amikor kicsi voltam emlékszem hogy akkor filmekben sorozatokban gyakran lehetett félmeztelen nöket látni. Ezt azóta betiltották?

Figyelt kérdés
nem azért kérdezem mert erre akarok izgulni csak kiváncsi lettem. pl van a fókusz abban is régen gyakran mutogattak félmeztelen nöket mindenféle kitakarás nélkül. filmekben sorozatokban is szintén mindenféle kitakarás nélkül lehetett félmeztelen nöket látni. manapság ilyen nincs, még a fókuszban se, nem mintha azt akarnám hogy legyen nem azért kérdem csak érdekel hogy az ilyesmit azt betiltották?? azért nincs már ilyen??

2018. dec. 29. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
mai napig megtalálhatók az ilyen sorozatok-filmek,viszont ezeket idősávhoz,korhatárhoz kötik.talán régebben nem volt akkora a médiafelügyelet nyomása,de most mutogasson egy csatorna kitakarás nélküli fél pucér csajokat...több milliós bírságot kell fizetni mondván ez erősen károsítja a gyermekek erkölcsi fejlődését(pl-való világ)viszont este 10 után 18-as karikával mehet.néhány sorozat azért még mindig ezzel operál,lásd:Trónok harca,Outlandr,Orange is the new black és még sorolhatnám legyél tájékozottabb :D
2018. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben koszi. Hat a valo vilag meg ilyenek azok tenyleg karosak a kisgyerekekre. Viszont az hogy pl egy akciofilmben van egy felmeztelen nö valami jelenetnel az szerintem nem karos egyaltalan. Regen a fokuszban is mutogogattak oket kitakaras nelkul. Semmi bajom nem lett tole. Vegulis termeszetes dolog ez.
2019. jan. 1. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen régen nem volt korhatár besorolás. Így nappal is mentek az ilyen filmek. Valóban emkékszem, hogy fényes nappal is voltak nem mai szemmel oda illő képsorok.

A Dragon Ball-nak se volt besorolása.


Nemtiltották be, csak korhatárral és idősávba tették ezeket a filmeket. Ugye egy tv adó sr bukna ez miatt márvagy fizetne milliós bírságokat.

2019. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!