Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szoktatok még TV-t nézni?

Szoktatok még TV-t nézni?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem. Számomra teljesen haszontalan. A gépen mindent megtudok nézni, amit régen a TV-n néztem, maximum meccset nézek rajta, ha a tesóm is azt nézi a másik szobában, és a gépen késik. De mivel már fülest használok, valószínűleg ez a probléma is megszűnik. Talán még akkor használom, ha az unokatesóim jönnek, és hozzák az XBOX-ot. De ennyi. Ti néztek TV-t. Miért? Miért nem?

2018. dec. 31. 03:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

M5, BBC műsorai, Discovery, Spektrum, tök jó műsorok vannak,


A TV az Isten!


(Remélem jön pár "Mi nem tévézünk" idióta, aki azt hiszi ettől okosabb lesz. Nem rád gondolok kérdező, hanem akik sosem tévéztek.)

2018. dec. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne ettől bárki több vagy okosabb? Én sem TV-zek, pontosan 2013 óta nem azóta nincs is külön TV a szobámban, szimplán abból az okból kifolyólag, hogy netről bármit meg tudok nézni bármikor és még reklámok sincsenek.

Innentől kezdve meg nem hiszem, hogy ettől okosabb vagy több lennék, szimplán egyszerűbb nekem így.

2018. dec. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
2 tb-os külső hdd van csatlakoztatva a 124cm átmérőjű smart tv-re,így azért a hd minőségben nézett filmek remek látványt nyújtanak.rtl híradó ,ismeretterjesztő műsorok(NatGeo,Discovery stb)néha-néha kb ennyi.a filmeket elérem neten,reklám nélkül.
2018. dec. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek, valóban van egy ilyen réteg, akik komolyan elhiszik, hogy mekkora értelmiségiek, mert nem néznek Tv-t :D

Sőt, Facebook sincs :D

2018. dec. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TR75 ***** válasza:
93%

Én nem nézek tévét (illetve vendégségben igen, de akkor az amolyan "háttértévézés").

Azt gondolom, nekem praktikusabb a net: úgy osztom be a néznivalókat, ahogy én akarom/tudom, nem kell alkalmazkodnom egy előre megírt menetrendhez, nincs reklám és soros/migráns/szaporodj-stílusú kormánypropaganda, cserében akkor állítom meg a filmet, amikor akarom (vissza is nézhetek egy adott jelenetet, ahányszor csak akarok, vagy épp rákereshetek a neten, ha nem világos valami). Élőben sportot szoktam nézni (bár ami engem érdekel, általában visszanézhető, szóval ebben is rugalmas tudok lenni).

És valóban, nincs fácse fiókom sem :-D

2018. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Amikor kicsi voltam, sok mesét néztem, utána inkább áttértem a könyvekre, többet olvasok, mint tévézek. De néha-néha megnézek anyummal egy filmet, de nálam is inkább háttérzajként megy.
2018. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen! Most a szilveszteri Sas kabarét nézem az ATV-n nézzétek ti is mert nagyon jó. Sok szeretettel BÚÉK mindenkinek
2018. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

persze M1 híradó és tények MINDIG! (sarcasm)


am a TV kezd egy őskövületre hasonlítani a gyors modern világban megpróbálja ráparancsolni az embert, hogy mikor nézze és mennyit várjon a reklámok alatt ez így nem lesz jó


mondjuk ha van ncore akkor azért könnyen beszélhetünk anélkül meg lennék lőve rendesen, el se tudom képzelni mi lenne nélküle


én csak azért nézem mert nincs senkim meg semmim és űzi az unalmat, meg szeretem a sportot


aki pörög tanul dolgozik, barátokkal van, kapcsolata van, és a sportot nem szereti, annak kb tök felesleges már a tv

2018. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban néztem utoljára tévét, már kb. 10 éve nem, én is áttértem a netre. A szüleim minden nap néznek tévét, nagy ritkán leülök egy fél órára én is, de az őrületbe kerget, amikor minden negyed óra után jön egy 10 perces reklámszünet...
2019. jan. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Szoktam még tévét nézni. Premier sorozatokat egy kis idő még felteszik őket szinkronosan + sportműsort. A napi sorozatot szeretem azonnal megnézni tévében. Jobb filmeket sorozatokat külső vinyóról ról szoktam tévén szoktam nézni.
2019. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!