Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV9 nézők! Szerintem is ma...

VV9 nézők! Szerintem is ma lesz az eddigi legszorosabb párbaj (százalékban)?

Figyelt kérdés
Az RTLII úgy alakítja a dolgokat, hogy folyamatosan olyan részeket játszanak be, amiben Greg bunkóskodik, míg Vivient jó színben tüntetik fel, szinte mártírnak. Aki nézi, hajlamos hamar elfelejteni az előző hónapokat, és az utolsó heti hülyeségeit jegyzik meg Gregnek. (Nem mellesleg tényleg kifordult magából, én bírtam a fickót.) Az első szériákat néztem, amikor még a sima RTL-en ment, azt hiszem a Fannis volt az utolsó, amit láttam. De mi lesz ebből a Vivienből, ha kimegy? Neki sem kívánom, hogy híres prosti legyen, mert úgy jár, mint ez a szerencsétlen luxusprosti Fanni. Ez a lány nem látja, hogy jó úton halad ugyanafelé az élet felé, mint anno az a lány? Utálom a csajt, de már most rosszabb, mint amit anno Fanni és Denis tett. Mi a véleményetek?

2019. jan. 6. 14:38
 1/8 A kérdező kommentje:
*szerintetek is?*
2019. jan. 6. 14:42
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Erának fél adásnyi sírós monológos blokkokat tettek be a párbaj hetén, meg ment a hegedűszó hogy ő milyen egyedül maradt és mindenki ellene van. Mégsem ment vissza.
2019. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem Vivi egy fokkal szimpatikusabb, mint az elején, ott még az okoskodásával nagyon idegesített. Bár mostmár a viszonylag szimpatikus Greg lett számomra nagyon irritáló, pláne a "sellő vagyok, pörgök forgok, rózsaszín cuccaim vannak csak" dolgai miatt.. Ennek ellenére nem gondolom, hogy Vivi jönne vissza, és szerintem nem is lesz szoros. Az meg, hogy Vivi hogyan viselkedik, és mi lesz vele odakinn, az ő dolga.
2019. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Hát igen, ugyanazt írtam kb. mint a 2-es válaszoló. Bírtam Greget, de most már fene tudja. Esküszöm, nem tudom eldönteni, kire szavazzak, mert egyik hülyébb, mint a másik. Ez a széria valami katasztrófa. Egyik sem érdemel 36 milliót a bentlévő 8 ember közül.
2019. jan. 6. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Én bírom ezt a szériát, csak az a fura, hogy a nagy dumások milyen hamar kiestek. Csokin a mai napig sokkolok, pedig azért neki lett volna a legnagyobb esélye. Én Vivire szavaztam, sokkal inkább őt nézem mint a mostani Greget.
2019. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Hàt nem tegnap volt a legszorosabb pàrbaj. :)

Én gondoltam hogy nagy szàzalékkal fog nyerni Greg. Facebookon a kommentek nagy része Gregre voksolt. És az online szavazàsoknál is magasan Greg volt a győztes.

2019. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó: Melyik facebook csoportban láttad? Tudtok ilyet, ahol van szavazás és mutatják is az eredményt? Az első párbaj előtt Baukó Évánál volt, de gondolom szóltak a szerkesztők, hogy ezt nem kéne, mert azóta sincs.
2019. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6.! Én is csak a Facebook-os kommentek alapján gondoltam, hogy szoros lesz, mert rengetegen elfelejtették Vivi "tetteit" és Greget szidták többen.

Mindenkinek zöldet nyomtam eddig, de úgy látom, egyedül kevés vagyok hozzá, hogy ki is jelezze.

2019. jan. 8. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!