Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » MI a kedvenc filmrészleted (...

MI a kedvenc filmrészleted ( szöveg/ idézet) melyik filmből? Akár vicces/ "beteg"/ szomorú/romantikus.

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

az odaátban volt egy amin máig röhögök. oké, tudom ez sorozat, na de akkor is :)

egy ismerős csajról beszélgetett éppen a két főszereplő, sam és dean, akivel véletlenül futottak össze egy kocsmában. és ez eléggé nyanus volt nekik. mármint lehet, hogy a csaj gonosz vagy ilyesmi. na és itt történt:


sam: van ebben a csajban valami amit nem tudok, hova tenni!

dean: pedig nagyon szeretnéd :P

és ezt dean annyira viccesen perverz képpel mondta :D:D

2010. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Te voltál az éltem ,de én csak egy fejezet vagyok a tiédben." P.S i love you


"Tudom, milyen érzés az, hogy mintha ott sem lennél, amíg ő rád nem néz, meg nem érint, vagy nem süt el egy viccet a károdra... Csak hogy mindenki lássa, hogy vele vagy, az övé vagy." P.S i love you


"Ez az egyetlen életem, ez a csodás, iszonyú, rövid és végtelen valami, amiből egyikünk se távozik élve."P.S i love you



"Veled új emberré lettem, megváltoztattál. A szerelmed érlelt férfivá, Holly, és ezért örökké hálás leszek. Egy dolgot ígérj meg nekem: kérlek ha szomorú leszel vagy bizonytalan, vagy elveszted a hitet önmagadban, próbáld meg az én szememmel látni magad!" P.S i love you :))


"Nem az út számít hanem,hogy kivel teszed meg."

Görögbe fogadva

2010. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem a supnatből az az egész epizód, amikor a dean parás lesz. 'Ghost Sickness' http://www.youtube.com/watch?v=_9naA0AUM2Y "That was scary." :D
2010. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok egy okos ember, de azt tudom, hogy mi a szerelem." Forrest Gump


"Az én nevem Forrest Gump és úgy szólítanak, hogy Forrest Gump." Forrest Gump


"BB volt a legjobb jóbarátom" Forrest Gump


"Csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. A másik nem maga." Fegyencjárat


"Légy közel a barátaidhoz, de még közelebb az ellenségeidhez" Kegyetlen játékok


"8 dollár?Álomvilágban élsz, baszod?Hány éves vagy 6?"Superbad (bár ez nem biztos hogy teljesen így van, nem emlékszem)

2010. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na még egy pár, ha nem baj:D


"Vágy. Egy érzés, amelynek célja, hogy rossz útra vezessen. A szeretetre éhezőket ostoba döntésekbe hajszolja." Született feleségek


"Néha a bűntudat kis ár a boldogságért." Született feleségek


"A jó barátok egy megaláztatás után kerülik egymást. A legjobb barátok úgy tesznek, mintha semmi sem történt volna." Született feleségek


"A bizalom törékeny kincs: ha egyszer elnyertük, óriási szabadságot kapunk általa, de ha egyszer elvész, olykor lehetetlen visszaszerezni." Született feleségek


"Miért ragaszkodunk még úgy a csomagunkhoz akkor is, mikor kétségbeesve próbálunk továbblépni? Mert mindannyian tudjuk jól, hogy megeshet: túl hamar engedjük el." Született feleségek


Na bocsi, többet nem írok:D

2010. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Áááá nem bírom ki, írok még párat:D


"Amit őszintén mondunk, nem feltétlenül igaz." A tégla


"Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát." Így jártam anyátokkal


"Mindig arra törekedtem, hogy tökéletes legyek. Azzal, hogy neked nem kellett bizonyítanom semmit, visszataláltam önmagamhoz." Míg a jackpot el nem választ


"Miért kell folyton trükköznünk? Talán azért, mert gyávák vagyunk? Félünk a másik szemébe mondani a rettegett, de nyilvánvaló igazságot?" Nem kellesz eléggé


"Ha feltűnik valaki a múltadból, valahogy visszafejlődsz azzá, aki akkor voltál, amikor ismerted." Így jártam anyátokkal


"Bármi az igazság, mindenki azt látja, amit akar." Pletykafészek


"Mindig az irányít egy kapcsolatban, akit kevésbé izgat a dolog." Excsajok szelleme


Na bocs hogy ennyit írtam, de ahogy ránéztem arra az oldalra, eszembe jutott egy pár csak nem tudtam mindet fejből.

Tényleg befejeztem:D

2010. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

15:57 ezt én is imádom... xD meg amikor mondja Samnek, hogy "A szobánk a negyediken van. Az... túl magas..."

És amikor kiborul :D "Őrültek vagyunk!!" LOL.

2010. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem abban a részben inkább a végén az a klipp a legviccesebb :D:D
2010. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

bocsi, lemaradt, ez: http://www.youtube.com/watch?v=HsyMtYoSkC0&feature=related

bár szerintem úgyis ismeritek :)

2010. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

THIS IS SPARTA! {300}

:DD

2010. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!