Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti jelentkeznétek az x faktorb...

Ti jelentkeznétek az x faktorba, vagy ahhoz hasonló tehetségkutatóba? Vagy elítélitek aki ilyen műsorba jelentkezik?

Figyelt kérdés
Én nem haragszom a jelentkezőkre.Azokra sem akiknek nincs hangja mégis odamennek.Azért nem,mert tudom hogy nagy a szegénység mindenhol és a jelentkezőknek jól jön az a kis pénz amit kapnak azért hogy ott szerepeljenek.Mert gondolom nem ingyen lépnek ott föl és égetik le magukat.De ha be is égnek,a nézők úgyis hamar elfelejtik és legalább be tudnak vásárolni hazafelé.
2019. jan. 22. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azokat ítélem el, akik arra bíztatják a hamis hangokat kicsikaró családtagjukat, hogy nagyon szépen énekel és ott a helye. Vegyék fel, hallgassák vissza, és ha közel olyan szép, mint az eredeti, akkor talán. De jellemző, hogyha valaki nem ért a zenéhez, akkor hamisan állapítja meg, hogy mi a jó.
2019. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elítélni nem ítélem el, de nem igazán szeretem az ilyen jellegű műsorokat..
2019. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én szeretem az ilyen műsorokat, nevetek egy jót rajtuk.😂
2019. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Láttam a neten a mezítláb éneklő lányt aki azt mondta hogy érezni akarja a föld energiáját meg azt is aki bluetoothon keresztül hallgatta a zenét.Gondolom a műsor szerkesztői mondták nekik hogy így énekeljenek hogy nagyobb legyen a nézettség.
2019. jan. 22. 17:36
 5/10 A kérdező kommentje:
De szerintem sokan énekelnének mezítláb az x faktor színpadán ha jól megfizetnék őket.Lehet hogy röhögnének rajtuk de legalább keresnének egy kis pénzt.
2019. jan. 22. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jelentkeznék, mert hiába tudok tisztán énekelni, nincs jó hangszínem, na meg az extra tehetség is hiányzik. Azt ítélem el, aki minden zenei hallás nélkül fahanggal elmegy, mert a szomszéd Juli azt mondta, hogy szépen énekel, de zenei hallása neki sincs, aztán vérigsértődik, mikor közlik vele, hogy bocs ez szar volt.
2019. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azok akik tudják hogy rossz hangjuk van mégis elmennek azok nem azért mennek hogy hátha továbbjutnak meg befutnak hanem más okból mennek oda.
2019. jan. 27. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:

"De ha be is égnek,a nézők úgyis hamar elfelejtik és legalább be tudnak vásárolni hazafelé."


Nekem jó az arcmemóriám nagyon, hazafelé a buszon egyszer felismertem egy ilyen 10 évvel ezelőtt beégett tehetség TESTVÉRÉT, aki a váróban várt (mutatták a tévében), és röhögött rajta, amíg az öccse beégett. Mondjuk rájuk külön felfigyeltem, mert közeli településen laknak. Amúgy nem tudom, volt a sulinkban egy srác, aki totál trollkodásból nőnek öltözve bement az egyik műsorba (ő volt a Barbie girlnak öltözött srác), meg egy másikba, ahol Eddát nyomott. Mindneki nevetett, hogy trollkodik, és mivel személyesen ismerem, nem fogom oltogatni, pár évvel felettem járt a gimibe, de én jobban becsülöm azt, aki legalább őszinte. Még ha rosszul is énekel. Mert az legalább nem pofátlanságból megy oda. Természetesen nem a mikrofondobálásokról beszélek, de aki odamegy, gagyi, megpróbálta, beégett, az csak túl buta/túl tehetségtelen, hogy felfogja, milyen rossz. Engem jobban zavarnak a szándékos trollok, akik még büszkék is magukra.

2019. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Láttam a neten a mezítláb éneklő lányt aki azt mondta hogy érezni akarja a föld energiáját "


Aki ezoterikus dolgokban hisz, azt eleve lenézem. A színpadon pedig nem lehet a földenergiát amúgy sem érezni, mert fából van, alul üreges, alatta kábelek futnak meg lécek stb. Utolsó voltam.

2019. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem hiszed el,de vannak emberek akiknek hiányzik egy kerekük. Nem kell lefizetni őket,teljesen komolyan gondolják,hogy amit csinálnak az jó és minden esélyük megvan egy aréna koncertre. Éneksuliban kötelező volt nekünk kettő feladat. Enekelj tükör előtt és vedd fel magad néha,az a legjobb kontroll. HuszonX emberből legalább a háromnegyede nem bírt a tükör sem enekelni,nemhogy visszahallgassa saját magát,mert az olyaaaaaaaaannnn ciiiiiiiikkkkiiiiii! Mivan?

Hidd el nem kell bíztatni sem egyeseket,hogy jók. Egyszerűen hagyják,hogy megtörténjen aminek meg kell történnie. Volt több ismerősöm is tehetségkutatóban,egyiknek sem mondtak az előválogatón semmit,csak azt,hogy köszönjük,értesítünk.

Szerinted ha egy egosista állatnak te azt mondod nem vagy jó,az elhiszi?? Vagy elgondolkodik? Az ottani kirohanások nagy része teljesen valódi ebben biztos vagyok. Csak pofára kell ejteni a nagy arcokat és kész is a műsor 😃

2019. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!