Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Evek ota egy milliomos roma...

Evek ota egy milliomos roma csalad eletet mutatjak a TV-ben, erre miert van szukseg? Hova tart Magyarorszag?

Figyelt kérdés
Az orszag tobbet erdemel, szerintem.
2008. nov. 8. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Szerinted többet érdemel az ország, de a győzizabáló nézők szerint meg pontosan erre van szükség.

Azon műsorok, amelyek nem sikeresek, azok hamar lekerülnek a képernyőről. Van ami egy évadot sem él meg. Győzi életben van, azért, mert a közte lévő reklámidőért lassan ökölharcot vívnak a hirdetők. Mert kimagasló nézettséget produkál. Márpedig ez teljesen az üzletről szól.

Ha - csúnyán fogalmazva - kakiló nénikre gerjedne a magyar társadalom, és mindenki arra lenne kíváncsi, akkor hamar kellene Bea asszonynak fektetni a kábelt a képernyőn...


A kereskedelmi televíziózás kereslet-kínálat alapú. És itt szigorúan élesek a szabályok. Ami kell a nézőknek, az fut. Ami nem, az nem fut.

2008. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az kell az embereknek ami szórakoztatja őket.Vannak sekélyes emberek akik el is hiszik amit Győziék elénktárnak,ilyen pl az anyám.Egyszerű asszony és imádja.Én nem igazán vagyok oda érte,látom,hogy sok mindent megjátszanak,de ahogy kapcsolgatom a tévét azon kapom magam,hogy Győziéket nézem és mosolygok.Banális amit csinálnak,de szórakoztató.Nekem sem kell mindíg valamilyen komoly hangvételű műsor,van amikor könnyedebb műsorhoz van hangulatom,ilyenkor Győziék is jók.Amikor nézem őket érzem,hogy kiürül a fejem!Még szerencse,hogy van választék!
2008. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézettség,nézettség,nézettség!! Számomra csak az a bosszantó,hogy míg mások "remegnek" az idegességtől azért, hogy munkával pénzt kereshessenek, az említett család a bohóckodással milliókat kereshetett. A lefutott széria után most 2 csatornán is ismétlik a műsort,tehát megint gyűlnek a milliók. No itt a probléma! A "főszereplő" állítólag énekes , tehát ez a munkája.Akkor miért nem énekel? Én nem nézem, mert irritál! Lehetőséget kellene adni olyan családoknak is a képernyőn, akik pl. súlyosan beteg gyermekek kórházi ápolására, kezelésére gyűjthetnének milliókat, és nem a szegény,de jószívű lakosság anyagi segítségére kellene támaszkodni.Természetesen nem bekamerázott házban képzelem el az Ő műsorukat, hanem egy értelmes vetélkedő keretén belül. Higgyék el, lenne jelentkező és nézettség is! Ez a műsor is, ha nézik, elvonja a figyelmet az ország jelenlegi katasztrofális helyzetéről. Biztosan megéri valakiknek.
2009. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!