Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ciki-e nézni a ValóVilágot?...

Ciki-e nézni a ValóVilágot? Miért, ha igen, miért, ha nem?

Figyelt kérdés
Elsősorban saját véleményre vagyok kíváncsi, de az is érdekel,milyen jellemző viszonyulásokat tapasztaltatok másoknál.

2019. febr. 2. 12:22
 1/8 anonim válasza:
86%

Èn nem merem nèzni,mert egy idő utan felek már elfogadottnak fogom erezni az ottani,benti viselkedest.

Talán a jellemem is rossz iranyba valtozna emiatt.

Ugyanugy mint a fiatalok!azt tanulják,amit nèznek.

Sztem katasztrofalisak a villa lakòk.

2019. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez is csak egy szórakoztató műsora a sok közül. Nem kötelező példát venni róluk sem eltanulni, ez csak a befolyásolható embereket érinti. Ha te tisztában van azzal hogy amit nézel az műbalhé meg megjátszás, és olyan értéket képviselsz amit a műsorban lévő emberek nem, akkor nincs mitől tartani.

Nyilván megvan az a korosztály akik befolyásolhatósága miatt nem ajánlott, de nem véletlenül vannak ezek a műsorok késő este a tévében, megfelelő korhatár-besorolással.


Aki fél, hogy elhülyül tőle, persze ne nézze.


Hatalmas divat amúgy leszólni és közösen utálni dolgokat, és az ilyen műsorokat. Tipikus példája, hogy mindenki látványosan utálja a trash műsorokat ha szóba kerülnek, de otthon egyedül ugyanúgy leülnek elé és tudják is hogy mi van bennük. Nem is nézni ciki, hanem bevallani hogy te is nézed.

Az sem különb aki ugyan nem nézi ezeket, de ugyanúgy leül 20 éve a barátok közt elé hülyíteni magát, vagy előadja a neten hogy neki nincs is tévéje, de azon is csak a kultúrműsorokat meg a természetfilmeket nézi, nehogy lenézzék a többiek.

2019. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
40%
Szerintem nem is ciki, hanem inkább szánalmas... Oda az alja nép kerül be, és pláne csak az alja nép nézi...
2019. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nézem az első évad óta. Még a 60 éves anyám is nézi, miért lenne ciki? Ugyan már. Nem vagyok függő csak érdekel, mert sokszor szórakoztató, vagy épp kiábrándító, lényegtelen. De számomra esti szórakozásnak megfelelő. Nem kampányolok, nem szurkolok, max van egy kedvencem, és csevegünk róla az ismerősökkel. Nagy cucc komolyan.
2019. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
25%
Csak az ostoba alja népek néznek ilyeneket.
2019. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak az ostoba, alja népek állnak le kötekedni a neten olyan dologban, ami nem érdekli őket, de valamiféle szellemi felsőbbrendűséget próbálnak villogtatni azzal, hogy ők látványosan nem szeretik a téma tárgyát. Ha nem érdekel, ne foglalkozz vele. A néző sem lesz kevesebb és a műsor sem fog megszűnni, mert te leírtad a neten hogy szerinted szar, meg hülye aki nézi.
2019. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5/6 -tól kérdezem, hogy a nem ostoba és nem alja népek mit néznek? Például Te, aki nyilván nem sorolod magadat közéjük.
2019. márc. 31. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kérdezz vissza ilyeneket, mert ha a kultúrember válaszol, csak így tud megnyilvánulni:

[link]


Ugye, ennyit számít hogy mennyire intelligens az, aki nem nézi a Való Világot, érezhető a különbség...

2019. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!