Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek mi a kedvenc sorozatotok?

Nektek mi a kedvenc sorozatotok?

Figyelt kérdés
Én az akció és animációs sorozatokat kedvelem.

2019. febr. 11. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Top kettő a Breaking Bad és a Dexter.
2019. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenevő vagyok.

Horror, természetfeletti, krimi, fantasy, vígjáték, dráma, animációs, török sorozatok. Régebben néztem spanyol, mexikói, és egyéb szappanoperákat is. Van amelyik kifejezetten jó volt- nem annyira nyálas, van amelyik kevésbé tetszett.

Csak pár példa: Jobarátok, Supernatural, Trónok harca, Law and order SVU, Gyilkos elmék, Dr House, Amerikai horror story, Az ördögűző, Agymenők, Young Sheldon, Modern család, Man With a plan, 911LA, Riverdale, Chilling adventures of Sabrina, Dr Csont, The 100 (A visszatérők), Timeless, Simpson család, South Park, Family guy Kiralik ask, Fatmagül, Intikam, Paramparca, Muhteşem Yüzyıl, Elif, és most egy spanyol sorit is nézek, az is tetszik- Seis hermanas

2019. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!