Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az miért van, hogy a TV2...

Az miért van, hogy a TV2 hajléktalanokról szóló riportja óriási felháborodást váltott ki, büntetést is kaptak érte, de a gusztustalan aluljárók és az összevizelt ülések a buszokon villamosokon zavarják az embereket?

Figyelt kérdés
Ezek alapján a riportban volt nem kevés igazság.

2019. febr. 14. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Mert játsszák a szerepüket sokan.

Mikor bejött a hajléktalan törvény, én indítottam Facebookon egy kezdeményezést, ahol lehetett volna jelentkezni, hogy összeszedjünk olyan lépcsőházakat, udvarokat, ahová nyugodtan mehetnek tanyázni.

Gondolatod mennyi jelentkező volt a sok okoska közül :)

2019. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
58%
A hajléktalanok menjenek a nekik kijelölt helyekre. Nem igaz hogy egyik sem mehetne például közmunkára vagy szemetet szedni hogy ezért pénzt kapjon. Sosem lesz felszámolva a nyomor ha ez így folytatódik. Tudom hogy a cigányok nem egy lapon említhetőek de rájuk is rendre irigykedni szoktak mivel kapnak támogatást aztán jön Sargenti hogy üldözzük őket ....
2019. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen, képmutatóak. Saját kapun belül ők hőbörögnenek a legjobban ha az udvarukon hajléktalanok csinalnak azt amit az aluljárókban.
2019. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
47%

A jó érzésű, épeszű embereket zavarja.


A liberálisok meg egyéb fajta baloldaliak közül viszont rengeteg oda vannak indiáért, afrikáért ezt meg lehet figyelni. És gondolom az ottani állapotokat vonzónak találják ebből kifolyólag tetszik nekik, hogy az emberek az utcán szarnak...

2019. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy szinte az összes válasz 50% körülire lett lepontozva, de ellenvéleményt senki sem írt, ami a hajléktalanokat a védelmébe venné.

Valószínű azért, mert nem tudják, mit írjanak. Ez játszódhat le a fejükben: "a hajléktalanok is emberek, nem sértheti meg senki sem a méltóságukat, vannak jogaik! Bár nem szeretem ha büdös az aluljáró és össze van vizelve. Mindegy, akkor is vannak jogaik! De mégse lehet mindent összepiszkítani, ez fertőzésveszélyes. Mindegy, elnézhető nekik, mert nincs hova menniük. Jogaik vannak! Bár vannak szállók is. Inkább nem írok semmit, az a biztos!"

2019. febr. 14. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek ilyenek. Teszik a szepet de kozben ha el kell menniuk egy beszart behugyozott csoves mellett akkor oklendeznek, ha pedig megkerdi oket valamelyik hogy adna e penzt akkor egy 10 ftost nem vennenek elo.
2019. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2: Közmunkával az a baj, hogy erőszakkal se tudod elküldeni őket rá, mivel nincs lakcímük. Lakcím nélkül meg nem tudják felvenni. Vannak munkásszállók, ahova bemehetne, ahol kapna lakcímet, tudna menni közmunkára, de oda se akarnak.
2019. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak tudnám miért került át a Politika kategóriából a kérdésem a Szórakozás » Tévék, tévéműsorok kategóriába. Ismét értelmes döntésnek lettünk a szemtanúi.
2019. febr. 21. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:

A hajléktalanok többsége nem hajlandó dolgozni, iszákos b*rom. Ezek után mit vár?! Én régen vittem nekik ételt, de azóta nem amióta hozzám vágták és piát kértek cserébe. Hogyne! Én dolgozom szét magam, hogy aztán az ő k*baszott piájára költsem a pénzem. El kell menni dolgozni, ennyire egyszerű.

Viszont vannak kivételek, őket sajnálom, de ha én beleszakadok a munkába és el tudom tartani a családom, egy kevés közmunkával nekik is menni fog.

2021. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!