Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Mészáros Lőrinc,...

Szerintetek a Mészáros Lőrinc, Csányi Sándor, Gattyán György hogyhogy nem szerepel a Cápák között műsorban? Nem vállalnak ilyet, vagy nem kaptak felkérést, vagy más oka van?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem,hogy szerintetek mi lehet az oka.Vagy mert ők amúgy is ismertek,nem kell nekik médihátszél?Vagy nem foglalkoznak ilyen kis dolgokkal,mert túl nagy a vagyonuk?
2019. febr. 27. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Mészáros Lőrinc egyértelmű miért nem szerepel. Egyrészt az RTL ellenzéki, vagy legalábbis nem kormánypárti csatorna, a híradó azzal van tele, hogy milyen közbeszerzést nyert Mészáros. Gattyán György jó lehetne, egyik legszimpatikusabb hazai milliárdos. Csányi Sándor meg túl komoly figura lenne ebbe a műsorba.

De egyébként inkább tűnnek ezek nekem aranyhalaknak mintsem cápáknak. Komolyabb összegektől megijednek és már ki is szállnak. Azt mondja tegnap az egyik, hogy ő szerencsejátékba nem fektet. Az nem jut eszébe, hogy a szerencsejátékoknál a ház mindig nyer, így garantált a lenne a hasznuk.

2019. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Nagyon jó észrevételeket mondtál,ezekre nem is gondoltam.Amúgy tényleg megfigyelhető,hogy nagyobb összegeknél egyből kiszállnak.A szerencsejátékokkal kapcsolatban is igazad van,egyetértünk.Kíváncsi leszek meddíg megy majd a műsor.
2019. márc. 5. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csányinál, és Gattyánnál az utóbbi lehet a helyzet, hogy túl nagy a vagyonuk, illetve elfoglaltak, és talán kedvük sincs ilyen műsorban " bohóckodni". Meg nincs szükségük a magyar média nyújtotta " hátszélre"
2019. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

A mai adásban sem sikerült meggyőzniük, hogy micsoda cápák. Az egyik jelentkezőbe belekötöttek, hogy túl régóta csinálja az alkalmazást és nem került még piacra. Miért baj az ha valaki addig nem akarja piacra dobni a termékét amíg az kezdetleges? Persze a jelentkező sem tudta/akarta normálisan elmondani mik azok a bizonyos innovációk az alkalmazásában, de ettől függetlenül én láttam benne fantáziát. Jó ötletek voltak abban amit mutatott és én szívesen használnék egy ilyet albérlet/lakás keresésre. Ők meg belekötöttek abba, hogy ilyen már van (hasonló) és amugyis mi az, hogy 4 éve fejlesztik...

A zoknis biznisz nagyon kezdetleges volt, de az is működőképesnek tűnt. Ott csökkenteni kellett volna a szállítási költségen és az egy működő dolog lehetett volna. Erre kiszálltak, mert egy 3 hónapja működő cégnél még voltak olyan gyerekbetegségek mint a magas a szállítási költség, illetve a csajnak nem tetszett, hogy Kínából vannak a zoknik. Eddig nem tudom hol élt de a termékek nagy része vagy eleve kínai, vagy Kínában készítik/rakják össze.


Szóval nekem egyelőre csalódás ez a műsor.

2019. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves négyes számú hozzászóló,teljesen egyetértek veled.
2019. márc. 13. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!