Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Exatlonból kiesett játékoso...

Az Exatlonból kiesett játékosok mikor térnek haza?

Figyelt kérdés

Akkor, amikor kiesnek, vagy azután, hogy lement az adott műsor itthon?

Mert ha egyből kiesés után, akkor hogyhogy nem cikkeznek róluk vagy kerül ki a netre (pl. hogy XY már itthon van)?


2019. márc. 15. 21:24
 1/9 rtaerzkuwsukt válasza:
100%
Azért nem cikkeznek róla, mert az nem sokakat érdekelne, hogy visszajött. De gondolom hiányolják a szeretteiket/barátaikat, ők is őt, ezért jön haza.
2019. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiesésük után egy-két nap, mikor mi látjuk az adásban addigra ők már legalább 1-másfél hete otthon vannak. Így derült ki az is idő előtt, hogy ma Rajmund fog távozni, ugyanis két nappal ezelőtt részt vett egy vízilabda bajnokságon, mint játékvezető.
2019. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hazajönnek, de ez tényleg nagy baki volt, amit kettes válaszoló írt, mert kb. 2 hét eltolódás van az adásba kerülés és a felvétel között.

Én egyébként csak onnan tudom, hogy ismét pont Rajmi születésnapját ünnepelték a műsorban, én pedig rákereste Wikipédián, hogy mikor született. Innen tudom biztosra, hogy 2 hét az eltolódás.

A mai adásban ha jól láttam, visszakerült a 33 éves Kata a Kihívókhoz. Vagy visszament, vagy vannak tartalékosok. Dorkát sajnálom, mert szimpatikus volt mind emberileg, mind játékosként. Szegény megsérült, fel kellett adnia.

2019. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Kata egyébként azért került vissza, mert az ő távozása és Dorka balesete között nem telt el 12 óra sem (náluk folyamatosan minden nap van verseny, hétvégén is.), ezért a szerkesztők addig ott elszállásolták Katát, hogy ha Dorka nem tudná folytatni, akkor rögtön legyen egy csere játékos. Bár tegyük hozzá, én ezt kissé igazságtalanságnak tartom, hogy tisztességesen párbajon kiesett, mégis visszakerül. Hiába mondja a Palik Laci, hogy mivel Dorka ellen esett ki és jól teljesített, ezért jött ő vissza.
2019. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is igazságtalannak tartom egyébként, hogy egy valóban tisztességes játékban kiesett játékos visszatérhetett. Ez szerintem Dorkával szemben sem túl fair... Mondjuk legalább Hanna sem fogja annyira nyeregben érezni magát.

2019. márc. 16. 17:14
 6/9 anonim válasza:
68%
Hanna viselkedése ultra gáz volt, felfuvalkodott hólyag
2019. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésre már válaszoltam, de írod utolsó válaszoló, hogy Hanna milyen unszimpatikus. Az a baj, hogy ez a csaj már az elejétől kezdve irritáló (nekem legalább is biztosan). Hülye nagyképű kis liba. Mindenkit ócsárol a háta mögött, mindig másban keresi a hibát, alátett a saját csapattársainak nemegyszer. Egyetlen pozitívuma, hogy tényleg ügyes, és az, hogy legalább a kameráknak nem hazudik.
2019. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
84%
annyira látszott a fején az utálat, mikor Kata visszajött, nem is gratulált neki , egy bunkó pi.na
2019. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy csak engem irritál a kisasszony.. :-D

Nyilván nem barátkozni megy oda az ember, de azért ahhoz, hogy eljusson az egyéni játékba, szüksége van a csapatra. Csak most lekonyult a szája széle, hogy erős ellenfele akadt.

2019. márc. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!