Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Fear The Walking Dead-ben...

A Fear The Walking Dead-ben hogy történtek az alábbi események?

Figyelt kérdés

Két jelenet van ami teljesen kiesett nekem, nem emlékszem.

Luciana és Nick mikor találkoztak újra?

Mert az megvan amikor Luciana lelép, Nick felrobbantja a gátat, és utána nem emlékszem,hogy ők mikor és hol találkoztak újra?


Illetve, Daniel Salazarral mi lett végül?

Belőle is csak annyi maradt meg,hogy Victor meglőtte, de utána még élt.


Elképzelhető,hogy egy részt kihagytam, főleg ha ugyan abból a részből derülnek ki ezek.

Viszont már végig néztem az eddigi évadokat, úgyhogy tájékozottság szintjén azért érdekelne.


2019. márc. 20. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A 4. évad első fele végig ilyen osztott történetszálas, folyamatosan váltakozik a múlt és jelen, amit színszűrőkkel egyértelműsítenek. Ez annyiban van megkavarva, hogy az utolsó évadhoz képest a 4. évad jelene már a 3. évad jövője, és a 3. évad jelene a 4. évad múltja.

Egyszerűbben: a 4. évad időugrással úgy kezdődik, hogy a gátas sztori után minden lezárult, eltelt X hónap/év, és onnan kezd, majd a múltként mutatja be mi volt a gátas történet után. Viszont nem mesélnek el mindent karakterenként.


Egyszerűen csak nézd tovább.

2019. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezek nem derültek ki?
2019. márc. 20. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Luciana részéből én sem emlékszem semmire, és úgy rémlik hogy nem is volt róla szó a 4. évadban.

Salazar a teljes 4. évadból kimarad, de ha Wikia-n utánanézel akkor írják, hogy az 5. évadban szerepelni fog.

[link]

2019. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!